Domina City hotelli täitumus oli aprillis 77 protsenti

15. mai 2006, 10:38

Domina hotelliketti kuuluva Domina City hotelli täitumus oli aprillis 77 ja Domina Ilmarise hotelli täitumus 56 protsenti, teatas ettevõte.

Domina Ilmarine hotelli operatiivjuhi Teele Rohtla kinnitusel suurenes Tallinna vanalinnas asuva Domina City hotelli täitumus märtsiga võrreldes 17 protsendi võrra.

Linnahalli piirkonnas asuva Domina Ilmarise hotelli täitumus kasvas märtsiga võrreldes 11 protsendi võrra. Rohtla sõnul oli mõlema Domina Tallinna hotelli aprillikuu täitumus samas suurusjärgus kui aasta tagasi samal ajal.

Puhkuste aega ja lähenevat turismi kõrghooaega silmas pidades loodavad Domina Tallinna hotellid kasvata nii müüki kui ka täitumust. Eesmärk on korrata eelmise aasta suvekuude täitumust, kus City hotelli täitumus oli 90 ja Ilmarise hotelli täitumus 80 protsendi juures, rääkis Rohtla.

Aprill peatus Domina Tallinna hotellides 3147 inimest 44 riigist.

Domina City hotelli külastajatest 46 protsenti olid aprillis pärit Soomest, kaheksa protsenti Rootsist, Norrast ja Suurbritanniast.

Domina Ilmarise hotelli külastajatest 29 protsenti olid pärit Soomest, 12 protsenti Saksamaalt ja üheksa protsenti Suurbritanniast.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing