Turule tuleb uudne internetiteenus

15. mai 2006, 15:08

OÜ Net Conference tuleb täna turule veebiteenusega, mille abil saavad eraisikud ja ettevõtted pidada hinnaläbirääkimisi, teatas ettevõte.

Uus teenus OPPRICE vähendab läbirääkimisteks kuluvat aja- ja rahakulu, sest hinnas kokku leppimine on lihtne ja osapooled ei pea omavahel kohtuma. Kuna läbirääkimisi hinna üle peetakse igas valdkonnas, ennustab ettevõte teenusele hulgaliselt kasutajaid.

Ettevõtte OÜ Net Conference tegevjuht Margus Veisveeri hinnangul tagab teenus mõlema poole jaoks mugavad ja kiired läbirääkimised. „Rahuldava tulemuseni võidakse jõuda isegi minutite jooksul,” märkis Veisveer.

Traditsioonilistel läbirääkimistel takistavad hulk taktikalisi käike kokkulepeteni jõudmist. OÜ Net Conference teenuse OPPRICE kasutajad ei pea enam tegelema läbirääkimiste „mängureeglitega” ja taktikaliste küsimustega. Pakkumise saab sisestada täies ulatuses, määrates miinimum- ja maksimumsummad, mida vastaspool ei näe.

Protsessi negatiivne lahend ei pruugi takistada tulemuseni jõudmist, sest osapooled saavad oma pakkumise ümber vaadata ja uuesti alustada. „Süsteemi vahendusel ei ole läbirääkimised niivõrd isiklikud, mistõttu saab keskenduda tehingule,” selgitas Veisveer.

Veisveeri hinnangul saab teenust kasutada igas valdkonnas. Nii on see teenus kindlasti kasulik näiteks kinnisvara või auto soetamisel ja müümisel. Samuti lihtsustab teenus ostu- ja müügijuhtide tööd. Süsteemi abiga saab ka ettevõte töötajaga kokku leppida töötasus, juristid saavad kohtuväliselt kokku leppida hagi hinnas. Teenus sobib organisatsioonidele projekti maksumuse määramiseks ja hangete hinnapakkumiste vastu võtmiseks.

Hinnaläbirääkimiste pidamine ja pakkumiste haldamine on tasuta, teenustasu kaasneb vaid lahenduseni jõudnud hinnakokkuleppe eest. OPPRICE kliente aitab klienditugi, kelle abiga on võimalik saada otseseid kasutusjuhiseid.

Net Conference OÜ asutati Tallinnas 2006. aasta märtsis. Net Conference OÜ on konsultatsiooniettevõte ja vahendab läbirääkimiste pidamist. Selleks oleme loonud veebipõhise tarkvara, Online hinna kehtestamise süsteemi – OPPRICE

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing