Ülevaade tänastest ajalehtedest

18. mai 2006, 08:38

Eesti Päevaleht:

Weroli juhatuse liikme Helmo Hainsoo sõnul oli Jõgeva maakohtus eile arutlusel inkassofirma Consultcentre pankrotiavaldus, milles nõuti 2,5 miljonit krooni oma 25 miljoni kroonisest võlanõudest. Selgus, et vähetuntud inkassofirma on ärimees Rein Kilgilt ostnud osa viimase võlanõuetest Weroli vastu.

Lõviosa inimestest, keda võiks puudutada kinnisvara soetamine või sellega seotud laenu võtmine, on kinnisvara hinnatõusu pidurdumise ja laenuintresside tõusu tingimustes ettevaatlikumaks muutunud, näitas Eesti Päevalehe tellitud Faktum-Ariko uuring.

Selle asemel, et saata plastpudelitest valmistatud helbed edasi Hiina, plaanib osaühing Eurofibre ise polüesterkiudu valmistama hakata.

Postimees:

Justiitsministeeriumis valmiv seadus võtab politseilt võimaluse korraldada roolijoodikute tabamiseks suvalisel ajal politseireide «Kõik puhuvad», sest juristide hinnangul ei vasta see õigusriigi põhimõtetele.

Eesti ja Läti pangatöötajad teenivad võrreldes hotellide ja restoranide töötajatega, kes saavad riigi madalaimat töötasu, mitu korda kõrgemat palka kui nende ametivennad teistes ELi riikides.

Paide kesklinnas on neljatoaline korter müügis ligi miljoni krooni eest, mis on maakonna korterimüügi rekordhind.

Pärnu Postimees:

Pärnu linnavolikogu liige Eino-Jüri Laarmann käis mitu kuud linnavalitsusele peale, et see temanimelise tänava asutaks, linnavalitsus pidas elava inimese nimelist tänavat sobimatuks.

Sakala:

Tallinna kinnisvarabuumi järellainetusena on Viljandis arendustegevus suure hooga lahti läinud ning linnas ja selle ümbruskonnas on rajamisel vähemalt kümme eramurajooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing