Starman hakkab siiski kiiret internetti pakkuma

18. mai 2006, 14:04

Kuigi kaheksa päeva tagasi teatas Starman, et ei hakka niipea kiiret internetti pakkuma, teatas firma täna, et suurendab pakutava internetikiiruse 15 Mb-ni.

'Täna on 15megabitine internetikiirus siiski rohkem reklaamitrikk,' ütles Starmani turundusjuht ja juhatuse liige Henri Treude 10. mail Äripäevas ilmunud loos. Täna teatas Treude aga pressiteates, et firma ikkagi hakkab kiiret internetti pakkuma.

“Keskmises koduses majapidamises pole nii suurel allalaadimiskiirusel täna veel praktilist väärtust, kuid soovime näidata, et Starmanil on tehnoloogiline valmisolek olla ka interneti ühenduskiiruste poolest esirinnas. Meie kaabelvõrk pakub ka selles osas konkurentidest rohkem võimalusi,” rääkis Treude.
Kõik uued kliendid saavad hakata topeltkiirust kasutama koheselt, olemasolevate klientide internetikiirused tõstetakse uuele tasemele suve jooksul.
“Kiirused tõusevad kõigil Starmani internetiklientidel, kuigi absoluutnumbrites on tõus kõige suurem just kolmikpakettides,” lausus Treude.

15 Mbps allalaadimiskiirus hakkab samuti koheselt kehtima kõigile uutele VIP kolmikpaketiga liitujatele. Olemasolevatel VIP-paketi klientidel tõstab Starman ühenduskiiruse uuele tasemele suve jooksul.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing