Tallinnasse uued WIFI piirkonnad

23. mai 2006, 12:50

Tallinna Linnakantselei on avanud esimesed WIFi piirkonnad ja nendele lisandub lähinädalail veel uusi.

Eelmisest nädalast saab traadita internetti kasutada Raekoja platsil, Lasnamäe Kergejõustikuhalli kohvikus, Nõmme Noortemajas, Nõmme Ujulas ja Pääsküla ekstreemspordikeskuses, vahendas Tallinna pressiteenistus.

Lähimate nädalate jooksul tagab linnakantselei IT-teenistus traadita interneti levimise Lilleküla tuletõrjedepoo lähialal, Löwenruh pargis, Järve hooldushaiglas ja Tallinna I Internaatkooli territooriumil, Mustamäe Kultuurikeskuses 'Kaja' ning Tallinna Loomaia Põhjavärava poolsel alal.

Avalike WiFi kasutusalade väljaehitamise ja ülalpidamise kulude katmiseks eraldas linnavalitsus käesoleva aasta linnaeelarves ette nähtud 950 000 kroonile täienduseks reservfondist 800 000 krooni.

Traadita interneti kasutamise võimalus on veel loodud või loomisel Pirita randa ja sadamasse, Botaanikaaeda, Pirita lasteaeda, Merivälja kooli ja lasteaeda, Dunteni parki Kristiines, Nõmme kultuurikeskusesse, Politseiaeda ja Tornide väljakule Kesklinnas; Harku järve ja Kakumäe randa. Seni on linnaeelarvest eraldatud raha eest loodud 18 avalikku WiFi punkti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing