Põhjarannik: Narva teid ja tänavaid hakkab hooldama N&V

25. mai 2006, 08:19

Järgmised neli aastat osutab Narvas teede ja tänavate remonditeenust ning hooldab parke ja haljasalasid riigihankekonkursi võitnud Kohtla-Järve firma N V.

Narva aselinnapea linnamajanduse alal Sofja Homjakova teatas, et teede ja tänavate remondikonkursil osales kõigest kaks firmat, parkide ja haljasalade hoolduse konkursil aga neli. Homjakova sõnul võitis N V kahel põhjusel: esiteks esitasid nad laitmatult vormistatud dokumendid, teiseks pakkus firma oma teenuseid kõige odavamate, samas reaalsete hindade eest, kirjutab Põhjarannik.

Aselinnapea ei osanud öelda tulevaste N Vga sõlmitavate lepingute summat, viidates sellele, et infot valdav spetsialist on praegu puhkusel.

Ka N V omanik Nikolai Ossipenko ei hakanud sellel teemal rääkima. 'Kui leping on ametlikult allkirjastamata, ei saa öelda, et me oleme riigihankekonkursi võitnud, järelikult pole ka jututeemat,' teatas Ossipenko Põhjarannikule.

Selle aasta aprillis tehtud riigihankeameti kontroll tuvastas, et Kohtla-Järve linnavalitsus on kuue viimase aasta jooksul riigihankeseadust eirates ja konkursi korraldamata jättes tellinud ASilt N V töid kümnete miljonite kroonide eest.

Tänavu veebruaris algatas Viru ringkonnaprokuratuur kriminaalasja, selgitamaks välja, kas Kohtla-Järve võimud on rikkunud ASilt N V teenuseid ostes riigihankeseadust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing