Ülevaade tänastest ajalehtedest

26. mai 2006, 08:41

Eesti Päevaleht:

Valitsus fikseerib euro tuleku edasilükkumise ning kinnitab peatselt “Eesti eurole ülemineku plaani” versiooni number neli. Rahandusministeeriumis esitatud uus versioon on juba kooskõlastusringile läinud.

Suhkrutrahvi tõttu Euroopa Komisjoni vastu kohtusse läinud Eesti riik toetab sarnases hagis Küprost, Eestit toetab omakorda Läti.

Eelmise nädala kohtuistung, kus arutati Atko Liinide kaebust Järvamaa ühistranspordikeskuse otsuse üle anda Paide-Türi liin Go Busi teenindada, lükkus edasi oktoobrisse.

Kui inimesed 27. juuniks maa ostu-müügitehingut ei sõlmi, jätab riik maa endale. Inimestel võib varasemast ajast erastatud maatükk olla isegi katastrisse kantud. Paljudel on ka selle eest nõutud rahasumma tasutud.
Postimees:

Valitsuse eilne otsus anda Tallinna ja Tartu vahelise maantee ehitusse järgneva seitsme aasta jooksul üle viie miljardi krooni ei tähenda veel seda, et selle raha eest saaks Eesti kahe suurema linna vahele ehitada neljarajalise tee.

Ehkki tööjõupuudus on tervishoius väiksem kui teistes valdkondades, hakkab tervishoiusüsteemi kummitama järelkasvu nappus, sest suur osa arstidest on 45aastased ja vanemad.

Pärast Aegna laevaliini riigihanke läbikukkumist peab Tallinn saarega ühenduse käivitamiseks läbirääkimisi mereakadeemiaga, mille õppejõud ja õpilased hakkaksid saare vahet sõitma õppelaevaga Juku.

Maatootjate toidu lõhna, maitset ja välimust hinnanud ?ürii andis eile enam kui 30 võistelnud tootest ametliku tunnustuse 28-le, millest erilisemateks võib pidada linnasekooki ja porgandimoosi.

SL Õhtuleht:

Betoonkatusesse avause lõiganud ja nöörredeliga müügisaali roninud vargad tühjendasid Tallinnas Kadaka Selveri juveelileti, kuid kõige hinnalisemate eheteni ei pääsenud.

Eesti Post müüb kaheksa aastat tagasi soetatud Bella kaatrit, mis kuidagi kaubaks ei lähe. Väikesaartele postiveoks ostetud kaater on aastaid kasutuna seisnud.

Skanska EMV ehitab tuleva aasta sügiseks Eesti Näituste krundile 11korruselise kaksikelamu. Veel mõni aeg tagasi pidanuks maja tulema 19 korrusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing