Eesti Investorite Liit viib alustavad firmad ja rahastajad kokku

30. mai 2006, 12:40

Tallinnas toimub 8.juunil esimest korda investorite ja varajases staadiumis firmade networking-üritus.

Rahvusvaheline võrgustik <#SeedForum International=http://www.seedforum.org> korraldab esimese omataolise networking-päeva varajases staadiumis projektidele finantseerimist pakkuvate investoritele ja rahastamist otsivate ettevõtetele. 8. juunil toimuva kutsetega ürituse raames tutvustatakse kokku üheksat Eesti, Norra, Rootsi ja Islandi tehnoloogiafirmat. Vastavaid üritusi korraldatakse kaks korda aastas Londonis, Moskvas, New Yorgis, Oslos ja alates sellest kevadest ka Helsingis, Shanghais ja Tallinnas.

„SeedForum on üks esimesi üritusi, kus Eestisse tuuakse laiemale kohalikule investoriteringile tutvustamiseks rahvusvahelisi ettevõtteid. See on meeldiv märk, et Eestit arvestatakse üha rohkem ka kui potentsiaalselt finantserimist pakkuva, mitte enam niivõrd outsourcing maana”, kommenteerib Eesti Investorite Liidu tegevjuht Jaanika Heinsoo.

Ürituse avab Norra suursaadik T.E. Stein Vegard Hagen ja peaesineja on Martinson Trigon Venture Partnersi tegevjuht Allan Martinson. Seekordse SeedForumi rõhk on tehnoloogiafirmadel ning esitlusele tulevad kaheksa varajases staadiumis tehnoloogia, IKT ja life-science firmat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing