Ida- Euroopa kinnisavaraettevõte tuleb Eestisse

02. juuni 2006, 09:31

Ida-Euroopas kinnisvaranõustamisega tegelev ettevõte Re Solution Group sai uue juhi ning plaanib Eesti turul lähiajal aktiivset tegevust alustada.

Firma tegevuse laiendamisele ja positsiooni tugevdamisele välisriikide investeerimisturul aitab kaasa rahvusvaheliselt tunnustatud kinnisvaraeksperdi Lau Melchiorseni tööleastumine ettevõtte juhatuse esimehe ametikohale, teatas ettevõte.

Taanlane Lau Melchiorsen, kogenud kinnisvarakonsultant ja -hindaja, on olnud viimastel aastatel seotud mitmete suuremahulist investeerimistehingutega.

Melchiorseni sõnul on Baltimaade kinnisvaraturg viimastel aastatel märkimisväärselt kasvanud. 'Rahvusvahelised investorid tunnevad selle regiooni vastu jätkuvalt huvi ning on valmis siinsete küllaltki kõrgete kontori- ning jaemüügipindade eest maksma,' kinnitas Melchiorsen. Samas on tema andmetel Eesti kinnisvarahinnad võrreldes näiteks Kopenhaageniga ligi 40% soodsamad. Melchiorseni hinnangul kasvavad siinsed kinnisvarahinnad veelgi, jõudes Skandinaaviamaade tasemele.

Re Solution OÜ juhatuse liige Raitis Neðpors ütles, et Lau Melchiorseni asumine firma etteotsa on väga hea uudis nii ettevõttele kui ka Eestile, kus peagi tegevust alustatakse. 'Baltimaade kinnisvaraturg on välisinvestoritele kahtlemata huvipakkuv. Kaasates meie meeskonda lääneriikides tuntud eksperdi, oleme konkurentsivõimelisemad, kuna pakume usaldusväärse liidriga suuremahulisi ja rahvusvahelisi investeerimisvõimalusi,' kommenteeris Neðpors. 'Meie eesmärgiks on saada Euroopas arvestatavaks kinnisvarakonsultatsioonibürooks ning usume, et uus juhatuse esimees viib meid sellele lähemale,' tutvustas Neðpors firma tulevikuplaane. Tema sõnu aitab ettevõtte arengule kaasa ka laienemine Eesti kinnisvaraturule.

Re Solution on 2003. aastal loodud juhtiv regionaalne integreeritud kinnisvara-, finantseerimis- ja investeeringute haldamise teenuste osutaja, mis tegutseb Leedus, Lätis, Ukrainas ja alustab peagi tegevust ka Eestis. Ettevõttes töötab 40 inimest.

Re Solution osutab professionaalset nõustamisteenust kõige erinevamatele kliendigruppidele kõikides kinnisvaraturu segmentides, nende hulgas on nii rahvusvahelised kui ka kohalikud arendajad ja nii institutsionaalsed kui ka väikeinvestorid. Tunnustatud ettevõtlusnõustajana osutab Re Solution strateegilist nõustamisteenust, tegutseb kinnisvaramaaklerina, koostab turu-uuringuid ja teostab kinnisvara hindamist. Lisaks sellele hindab Re Solution kinnisvara nõuetekohasust, nõustab ettevõtete ühinemisi, ülevõtmisi ning restruktureerimisi ning nõustab suuremahulisi kinnisvaratehinguid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing