EMT käivitab uue mobiilse interneti portaali EMT SurfPort

08. juuni 2006, 13:04

Homme, 8.juunil käivitab EMT uue mobiilse interneti portaali EMT SurfPort, mis asendab senise portaali EMT Go!

EMT SurfPort koosneb kolmest peamisest kategooriast. Teenuste jaotusse on koondatud EMT GO!-st tuttavad teenused nagu MobiilTV, Uudised ja ilm, E-post, Parkimine, Pank ja maksed, Leia asukoht, Saldo, Pilt-helin-mäng, Meelelahutus.

Jaotuses Täna on kuvatud ilmateade ning valik uuemate uudiste pealkirju.

Uus kategooria on 'EMT soovitab', kus näidatakse aktuaalseid või hetkel soovitatavaid teenuseid.

Portaali saavad kasutada kõik EMT lepingulised, kõnekaardi Simpel ja POP! kliendid.

'Uues portaalis näeb kohe esilehelt ära viimased päevauudised ning ilmaennustuse, mis on senisega võrreldes oluliselt mugavam,' ütles EMT arendusjuht Holger Haljand. 'Ligikaudu kuu aja pärast lisandub ka otsingu võimalus, mis võimaldab portaalist leida lemmiksisu eriti operatiivselt.'

Samuti väheneb lehe maht, mis teeb navigeerimise kiiremaks ja soodsamaks.
Muutub ka portaali visuaalne pool. SurfPort võtab sümbolina kasutusele geko, mis kuulub SurfPort imago juurde kõikides TeliaSornera kontserni riikides.

EMT SurfPort hinnastus senisega võrreldes ei muutu.

EMT SurfPort asendab senise mobiilse interneti portaali EMT Go! Alates 08.06 suunduvad kõik http://wap.emt.ee <http://wap.emt.ee/> päringud EMT SurfPort avalehele. Kasutajad täiendavaid seadistusi tegema ei pea, portaali vahetus toimub automaatselt.

TeliaSonera grupis on SurfPort kasutusel kuues erinevas riigis: Soomes (Sonera), Rootsis (Telia), Norras (Netcom), Taanis (Telia Denmark), Leedus (Omnitel) ja nüüdsest siis ka Eestis (EMT). Kokku on kõikide operaatorite võrkudes ligi miljon SurfPorti kasutajat, EMT võrgus kasutab mobiilset internetti üle 100 000 kliendi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing