Politsei tagab Metallica kontserdi ajal Tallinnas korda tugevdatud jõududega

Gert D. Hankewitz 12. juuni 2006, 13:23

Homme õhtupoolikul on Metallica kontserdiga seoses suletud liiklus Tallinnas Narva maanteel, kus tagab politsei tugevdatud jõududega turvalisuse.

13. juunil alates kella viiest on suletud Narva maantee Russalka juurest kuni Valge tänavani, teatab politseiamet. Liikluskorraldusmuudatusi ning ajutisi seisakuid võib esineda ka mujal linnas. Ühissõidukite liikluses muudatusi ei ole.

Ida politseiosakonna vanemkomissar Margus Kotteri sõnul tuleks kontserdile minnes auto koju jätta. 'Arvestades eeldatavat kontserdikülastajate hulka, on oodata liiklusseisakuid ja parkimisraskusi,' ütles Kotter. Parkida võib vaid lubatud kohtades ning tuleb jälgida, et ei pargitaks kinni kellegi sisse- ega väljasõiduteed.

Kotteri sõnul näitab varasem kogemus, et massüritustel kaovad nii inimesed kui asjad. “Leppige kaaslastega kokku kontserdijärgne kohtumispaik ning hoidke lastel pidevalt silma peal,“ soovitas vanemkomissar. “Kontserdile tuleks kaasa võtta vaid hädavajalik ning ka sõiduautosse pole mõistlik väärtuslikke esemeid jätta,” ütles Kotter.

Põhja prefektuur korraldab kontserdipäeval Lauluväljaku läheduses ja Tallinna kesklinnas politseioperatsiooni, milles osaleb üle kolmesaja politseiniku. Operatsiooni käigus tagab politsei võimalikult sujuva liikluse ning selle, et iga kontserdikülastaja saaks turvaliselt koju.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing