OÜ Veeseadmed Group käive kasvas 61 protsenti

13. juuni 2006, 14:34

Kanalisatsioonifirma OÜ Veeseadmed Group 2005. aasta konsolideeritud käive oli 231 miljonit krooni ning kasum 11 mln kr.

Võrreldes eelmise majandusaastaga kasvas kanalisatsiooniseadmete tootmise ja müügiga tegeleva ettevõtte käive ligi 61 protsenti.

OÜ Veeseadmed Group juhatuse esimehe Leino Panki sõnul oli hüppelise käibe kasvu alusteks nii ehitusturu kiire areng kui ettevõte võime pakkuda parimat hinna-kvaliteedi suhtega seadmeid.

'Tänavu plaanime oma tooteportfelli veelgi mitmekesistada ning laiendea ka mõnda uude ehituslike seadmete valdkonda,' märkis Pank.

2005. aasta olulisemaks objektiks Eestis oli firmale Tartu linna vee- ja kanalisatsioonivõrgu ehitamine ja rekonstrueerimine. Lätis ehitati ja rekonstrueeriti Jelgava ning Valmiera vee- ja kanalisatsioonivõrku. Leedus oli suurimaks tööks Kaunase kanalisatsioonivõrgu ehitamine ja rekonstrueerimine.

Kokku töötab OÜs Veeseadmed Group 140 inimest. Ettevõte alustas tegevust 1994. aastal vee- ja kanalisatsiooniseadmeid tootmise ning müügiga tegeleva firmana.

OÜ Veeseadmed Group tütarettevõteteks on OÜ Veeseadmed Müük, AS Veeseadmed, SIA Veeseadmed (Läti), UAB Veeasedmed (Leedu), OY Veeseadmed (Soome) ja Rototec OÜ.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing