Metallica tegi Statoili Tallinna jaamadele käiberekordi

16. juuni 2006, 13:04

Statoil teatas, et nende keti Tallinna teenindusjaamade jaoks tõi Metallica kontserdile järgnenud öö käiberekordi.

'Mõned kontserdiliste teele jäänud jaamad osteti sõna otses mõttes kõigest tühjaks,' teatas Statoili kontseptsioonijuht Kai Realo.

Realo sõnul olid ju Statoili teenindusjaamad pea ainsaks kohaks, kust öises Tallinnas sai osta süüa, juua, hambapastat, tualettpaberit või muud parajasti sel hetkel inimestele esmavajalikku. 'Metallica kontserdi järgne öö oli kinnituseks sellele, et paljude Eesti inimeste ja ka teistest Baltimaadest ning Põhjamaadest pärit turistide jaoks on Statoil lisaks auto tankimise ja esmavajalike toidukaupade hankimisele kohale saanud ka esimeseks valikuks kiire, kuid kvaliteetse eine ostul,' rääkis Realo. Tema sõnul kasvas kiirtoidu müük võrreldes tavapäevadega kahekordseks ning mitmes jaamas said mõned tooted lihtsalt otsa. 'Sellistel öödel tahaksime, et meie jaamad oleksid kaks korda suuremad, sest olemasolevatesse ruumidesse ei ole lihtsalt võimalik mahutada suuremaid kaubavarusid, et teenindada kordi rohkem kliente,' märkis ta.

Kaks läbi aegade suurima müügikäibega teenindusjaama olid kontserdijärgsel ööl Statoili teenindusjaam Kadriorus Petrooleumi tänaval ning Lasnamäe kanali veerul asuv Mustakivi teenindusjaam.

Statoil on viimase aasta jooksul oma teenindusjaamade poodides läbi viidud sortimendimuudatuste ning kiirtoidupakkumise laiendamisega saavutanud 28% müügikasvu, teatas ettevõte mai lõpus. Protsentuaalselt sama suur on olnud ka klientide arvu kasv võrreldes aasta varasemaga. Eelmisel aastal registreeriti Statoli poodides üle Eesti kokku 11 miljonit ostutehingut, mis sisuliselt tähendab, et iga täisealine Eesti elanik ostab keskmiselt korra kuus midagi Statoili poest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing