Euromoney andis SEBile regiooni parima rahavoogude juhi tiitli

24. juuli 2006, 11:23

Majandusajakirja Euromoney auhindade jagamisel 2006. aasta parimatele pankadele kuulutati SEB Põhjamaade ja Balti regiooni parimaks rahavoogude juhiks.

SEB Eesti Ühispanga teatel pälvis pank võidutiitli kokku viies kategoorias: lisaks raha parimale juhtimisele on SEB parim pank Rootsis, parim ühinemiste ja ülevõtmiste nõustaja Norras (SEB Merchant Banking), parim pank Leedus (SEB Vilniaus Bankas) ja parim ühinemiste ja ülevõtmiste nõustaja Lätis (SEB Vilfima).

SEB Merchant Banking võitis parima rahavoogude juhtimise panga auhinna kolmandat aastat järjest. SEB Vilniaus Bankas võitis Leedu parima panga tiitli seitsmendat aastat järjest. SEB Unibanka tütarettevõttele SEB Vilfimale oli Läti parima ühinemiste ja ülevõtmiste nõustaja tiitel esimene Euromoney auhind. SEB alustas ühinemis- ja ülevõtmisalase nõustamise teenuste pakkumist Lätis alles 2005. aastal. SEB Vilfima on nõustanud juba ka panka laienemisel itta ja Balti riikides.

SEBi finantsgrupp tegutseb 20 riigis, teenindades üle 400 000 ärikliendi ja institutsiooni ning 5 miljoni eraisiku. SEB kontorid asuvad Põhjamaades, Balti riikides, Saksamaal, Poolas ja Ukrainas. Grupis töötab umbes 20 000 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing