Ülevaade tänastest ajalehtedest

27. juuli 2006, 08:29

Eesti Päevaleht:

Peipsi kalurite soovile vastu tulles tahab keskkonnaministeerium vähendada Peipsi, Pihkva ja Lämmijärvel tänavust põhjanoodaga püügiõiguse tasu 25 000 kroonilt 20 001-le.

Sajad Eesti jaoks olulised domeeninimed on juba läinud nii siinsete kui piiritaguste persoonide kätte. Riik.eu Hollandisse, vabariik.eu kuhugi Bahamale ja eestimaa.eu uhke omanik on lätlane Andris Kaneps.

Kalevi juht Oliver Kruuda peab põhjendamatuks Pärnu linna ja ärimees Rein Kilgi vahetustehingut, millega viimane saab linnale kuuluvad 41 protsenti Pärnu sadama aktsiatest, andes linnale vastu Pärnu sadama kaks jõeäärset kinnistut.

Eile kohtunud Keskerakonna ja Rahvaliidu delegatsioonid otsustasid jätkata arutelu presidendivalimiste teemal järgmisel teisipäeval.

Postimees:

Kehtiv tervishoiutöötajate palgakokkulepe lõppeb sellel aastal ning arstid ja õed ootavad uuel aastal palgatõusu. Läbirääkimistega võib aga minna kiireks, sest tulemusteni on vaja jõuda septembriks.

Riias ülemaailmsete arvutimängude võistluse World Cyber Games (WCG) Baltimaade finaalis esikoha pälvinud Eesti meeskond sõidab WCG üldfinaalile, mis toimub sel aastal Itaalias.

Teisipäeval hukkunud Eesti Põlevkivi juhi Mati Jostovi asemel juhivad ettevõtet kaks teist juhatuse liiget, uue juhi leidmisega hakatakse tegelema järgmisel nädalal.

Eesti suurima ja moodsaima kalakasvatuse omanik peab kala- ja vähikasvatust väga tulusaks ning plaanib üha uusi vähitiike ja koguni 2000ruutmeetrist viirhalli, kus forellid aasta läbi kasvaks.

Virumaa Teataja:

Soojusisolatsioonimaterjale tootva ThermiSol OÜ müügikäive kasvas tänavu esimesel poolaastal eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 32 protsenti – 2005. a esimese kuue kuu käive oli 27,5 miljonit krooni, sel aastal 36,3 miljonit. Müügimaht suurenes aga 26 protsenti, vastavalt 56 400 m³ ja 70 800 m³.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing