Virumaa Teataja: Rakvere kesklinnas põles VP Marketi kinnistu

28. juuli 2006, 08:21

Rakvere kesklinnas Tallinna tänavas lahvatasid kolmapäeva õhtul majakatustest välja enam kui 15 meetri kõrgused leegid.

Juba kolmas kord kuu aja jooksul põlesid majad VP Marketile kuuluval kinnistul, kirjutab Virumaa Teataja.

Kolmapäeval kella kümne paiku õhtul kodu poole sõitnud rakverlane märkas Tallinna tänavas Eesti Posti administratiivhoone vastas asuvast vanast puitkvartalist kerkivat suitsu. 'Mõtlesin kohe, et ega muud saa olla, kui jälle põleb,' ütles ta ja helistas päästeteenistusse. Ta rääkis, et tema jõudmisel majadega kohakuti, lahvatanud akna vahelt välja juba leegid.

Kella veerand üheteistkümne paiku jõudis kohale kaks Rakvere komando tuletõrjeautot, mille meeskonnad asusid takistama tule levikut kõrvalhoonetele – OG Elektra ASi Kungla poele ja linnavalitsuse hoone poole jäävale majale, kus asus kingituste kauplus.

Kuumus oli nõnda suur, et Eesti Posti hoonel purunesid aknaklaasid ning üles sulas reklaamiplakat. Läbi põles tänavavalgustuse kaabel, mattes Tallinna tänava kogu pikkuses pimedusse.

Kokku võtsid kahjutule kustutamisest osa 13 tuletõrjeauto meeskonnad, lisaks Rakvere komandole veel Väike-Maarjast, Haljalast, Kadrinast, Kundast ja Tapalt. Tulekahju likvideeriti kella veerand kuueks eile hommikul.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing