Tallinn toetab rahaliselt uute töökohtade loomist

28. juuli 2006, 10:17

Tallinna Ettevõtlusamet toetab rahaliselt kuni 100 000 krooniga tallinlaste uute töökohtade loomist.

Toetust saavad taotleda äriühingud või füüsilisest isikust ettevõtjad, kes on registreeritud Tallinnas ja kelle peamine tegevuskoht (FIE-del ka elukoht rahvastikuregistris) on Tallinnas ning toetuse abil tehtavad investeeringud on suunatud ettevõtluse edendamisele Tallinnas, teatas linnavalituse pressiosakond.

Ettevõtlusameti peaspetsialisti Mart Repnau sõnul on eriti oodatud taotlused nendelt ettevõtjatelt, kelle tegevus vastab linnakodanike peamistele vajadustele. „Näiteks eelmises voorus sai toetust OÜ Vanalinna Lasteaed, kes selle abil avab 2 uut rühma,” ütles Mart Repnau.

Toetuse taotlejal peab olema põhikohaga töötajaid 7 kuni 30 ja taotleja peab olema tegutsenud vähemalt kaks majandusaastat.

Tingimusteks on veel, et äriühingust taotleja omanikeringi kuuluvad ainult eraisikud; taotlejal puuduvad maksuvõlad ja taotleja suhtes ei ole algatatud likvideerimis- ega pankrotimenetlust
Taotleja peab looma vähemalt 5 uut töökohta 3 aastaks ja taotleja omafinantseeringu suurus peab olema vähemalt 50% projekti kogumahust

Toetuse ülemmäär on 100 000 krooni.
Taotluste esitamise tähtaeg on 1. september 2006 kell 14.00.

Täpsemat infot tingimuste kohta saab nii ettevõtlusameti kodulehelt kui ka 22. augustil kl 15 hotellis Dzingel toimuval infopäeval.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing