Reiljan ja Savisaar leppisid presidendivalimistes kokku

10. august 2006, 13:40

Rahvaliidu esimehe Villu Reiljani kinnitusel on ta kindel presidendivalimisi puudutava koostööleppe sõlmimises esmaspäeval Keskerakonnaga, teatas ETV24.

'Olen selles 99,9 protsenti kindel, me liigume selles suunas,' ütles Villu Reiljan ETV24-le pärast neljapäevast kohtumist Keskerakonna liidritega.

Rahvaliidu esimehe sõnul puudutab koostöölepe mitte ainult presidendivalimisi, vaid ka kahe erakonna pikemaplaanilisest partnerlust. 'Kui leping saab allkirjastatud, siis saavad kõik seda lugeda,' ütles Reiljan.

Reiljani hinnangul on ühist presidendikandidaati otsivad neli parlamendierakonda ise süüdi, et Keskerakond nendega koostööst loobus.

'Eks nad peavad ise sisekaemusega tegelema. Sellel, miks Keskerakond sealt lahkus, on muidugi omad põhjused,' märkis Reiljan.

Reiljan ei soovinud kommenteerida, mida ta ta arvaks Keskerakonna käitumisest, kui Rahvaliit olnuks ise koostööd tegeva viie erakonna seas. 'Me ei ole olnud nende viie erakonna seas. Rahvaliit on alati ajanud sirget poliitikat ja ma ei tea, mis tunded neid valdavad,' sõnas Reiljan.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing