Võrus hakatakse sügisel sõjaväelinnakut ehitama

15. august 2006, 10:29

Riik plaanib Võrus, Taara sõjaväelinnakus suuri ehitustöid, mille eeldatav maht ületab 90 miljonit krooni, kirjutab Võrumaa Teataja.

Kaitseministeerium soovib sel sügisel alustada Võrus asuva Taara sõjaväelinnaku nüüdisajastamise teise järgu ehitustöid, ehitus- ja projekteerimistööde eeldatav maht ületab 90 miljonit krooni.
Kaitseministeeriumi pressiesindaja Meeli Hundi sõnul algavad tööd ilmselt oktoobri lõpus või novembri alguses ja kestavad 18 kuud.

Riigihanke kutse kohaselt rekonstrueeritakse sõjaväelinnakus kaks kasarmut ning ühiselamu, uusehitistena rajatakse laatsaret, sõdurikodu ja õppehoone.

'Pärast renoveerimist mahutavad kasarmud 200 inimest. Ehitatakse korralikud ja kaasaegsetele normidele vastavad saunad, pesemisruumid ja kuivatuskapid,' lausus Hunt.

Tööde tegija leidmiseks kuulutas kaitseministeerium välja rahvusvahelise riigihanke. Hankel osaleda soovivate firmade viimase kolme majandusaasta keskmine aastane netokäive peab olema vähemalt 200 miljonit krooni. Veel on osalejatele seatud tingimus, et viimase viie aasta jooksul peab pakkuja olema teinud peatöövõtjana vähemalt kümme 60 miljoni kroonist või kallimat ehitushanget.

Riigihankel osalejad peavad oma pakkumised esitama 25. septembriks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing