Politseisõidukitel on täna ja homme leinalindid

18. august 2006, 10:00

Valitsuse üleskutset järgides on kõigil politseisõidukitel täna ja homme leinalindid, et meenutada kõiki liikluses hukkunuid, teatas politseiamet.

'Politsei jaoks on väga tähtis, et hetkeolukorda Eesti liikluses arutati vabariigi valitsuses. Politsei ühineb peaministri üleskutsega mälestada täna kõiki liikluses hukkunuid,' ütles politseipeadirektor Raivo Aeg.

'Kuigi politseinikud teevad tänavatel igapäevaselt tublilt oma tööd, ei suuda ainuüksi politsei liiklusõnnetusi ära hoida,' rõhutas Aeg. 'Turvalise liikluse võti on liiklejate vastastikune tähelepanelikkus, hoolimine ja abistamine. Kutsun kõiki inimesi seda võtit igapäevaselt kasutama.'

Pühapäeva, 13. augusti õhtul toimus Pärnumaal üliraske liiklusõnnetus, milles hukkus kolm noort meest, nende hulgas ka Sisekaitseakadeemia politseikolledži politseikadett Siim Kivisild.

Kivisild oleks kooli lõpetanud aasta pärast, politseitööd praktiseeris ta aga juba sel aastal Lääne ja Lõuna politseiprefektuuris. Homme, 19. augustil ongi politseisõidukitel mustad lindid, et mälestada sel päeval maetavat liiklusõnnetuses hukkunud Sisekaitseakadeemia politseikolledži politseikadetti Siim Kivisilda.

Tänavu juunis hukkus liiklusõnnetustes 19 ja juulis 25 inimest, augustikuu jooksul on surma saanud esialgsetel andmetel juba 9 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing