Tänasest Jakobi mägi Tartus liikluseks suletud

Liis Kängsepp 21. august 2006, 16:19

Alates tänasest on torutööde tõttu liikluseks suletud Tartus Jakobi mägi Kroonuaia ja Veski tänavate vahelisel lõigul, teatas Tartu linnavalitsus.

'Jakobi mäel renoveeritakse 50 + 50 projekti raames vee- ja kanalisatsioonitrasse ning loomulikult teeb ehitaja kõik endast oleneva, et see töö läheks võimalikult ruttu,' ütles linnavalitsuse liikluskorraldusteenistuse peaspetsialist Toomas Henno.

Tööde orienteeruv tähtaeg on novembris, kuid täpset kuupäeva ei julgenud Henno öelda. 'Ehitaja määras tööde võimaliku tähtaja nii kaugele, kuna sealkandis on tõenäoline, et muinsuskaitse soovib töödesse sekkuda,' rääkis Henno.

Tööde ajal toimuvad Tallinna-suunalised ümbersõidud marsruudil Riia tn–Ringtee–Tallinna mnt ja vastupidi, linnasiseselt soovitatakse kesklinna sõiduks kasutada Kreutzwaldi–Tuglase–Vaksali–Tiigi–Pepleri–Riia marsruuti.

Linnaliini bussid nr 6, 6a, 16a, 22 ja 33 sõidavad linnast väljuval suunal marsruudil Kroonuaia–Tähtvere–Tuglase, läbimata jäävad Hurda ja Kreutzwaldi peatused mõlemas suunas. Kesklinna suunas sõidavad Kreutzwaldi–Tuglase ristmikult bussid nr 5, 16, 16a, 21 ja 33 marsruudile Tuglase–Tähtvere–Jakobi– Lai. Ajutine Hurda peatus asub Tähtvere tänaval Kroonuaia ristmiku juures. Bussid peatuvad ka Tähtvere ja Lauluväljaku peatustes Tähtvere tänaval.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing