Keskerakond kukutas Tallinnas läbi elektroonilise töövihiku eelnõu

Airi Ilisson 25. august 2006, 10:06

Eile jättis Tallinna linnavolikogu heaks kiitmata Reformierakonna algatatud elektroonilise töövihiku eelnõu, sest Keskerakond oli vastu.

Reformierakonna fraktsiooni liikme ja eelnõu autori Hanno Pevkuri hinnangul ei toetanud Keskerakond elektroonilise töövihiku rakendamise eelnõud, kuna see pärines Reformierakonnalt.

„Nii kolmapäevasel linnavolikogu ja linnavalitsuse vahelisel jalgpalli sõpruskohtumisel kui eilse volikogu istungi alguses lootis linnavolikogu esimees Toomas Vitsut heale koostööle volikogus! Raske on aga heast koostööst mõelda, kui juba esimesel võimalusel lastakse põhja mõistlik ning koolielu parandav eelnõu vaatamata sellele, et Linnavalitsus oli seda eelnõud põhimõtteliselt toetanud!“ märkis Pevkur.

Reformierakonna poolt esitatud eelnõu eesmärgiks oli rakendada alates järgmisest aastast Tallinna koolides elektrooniline töövihik alternatiivina paberkandjal töövihikule.

Reformierakonna hinnangul annaks E-töövihik muuhulgas võimaluse õpetajatel nii öelda online acute;is õpilasega suhelda ja pärast töö parandamist see õpilasele kohe tagasi saata. Sarnaselt E-kooli keskkonnale saaks lapsevanem paremini jälgida, kuidas edeneb õppeprotsess.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing