Asutatakse Mati Jostovi nimeline stipendium

29. august 2006, 11:21

Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi juurde asutatakse Mati Jostovi nimeline doktoriõppe stipendium, teatas ülikool.

Jäädvustamaks juulis hukkunud Eesti Põlevkivi juhatuse esimehe ning Tallinna Tehnikaülikooli doktorandi Mati Jostovi mälestust ja tema panust Eesti majandusse ja ühiskondlikku ellu, asutatakse TTÜ Arengufondi juurde Mati Jostovi nimeline doktoriõppe stipendium. Stipendiumi asutamisel on toeks olnud Mati Jostovi lähedased, tuttavad, kolleegid ja sõbrad.

2006. aasta stipendiumi suurus on 40 000 Eesti krooni ja välja antakse vähemalt üks stipendium. Stipendium on ette nähtud Tallinna Tehnikaülikooli doktoriõppe edukamatele üliõpilastele, kes õpivad energeetikaerialadel.

Stipendiumi taotlemine ja määramine toimub avaliku konkursi korras, mis kuulutatakse välja ajalehes Mente et Manu, TTÜ Arengufondi koduleheküljel ja ühes üleriigilise levikuga päevalehes vähemalt üks kuu enne taotluste esitamise viimast tähtaega 30. septembril 2006.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb kirjutada avaldus ning esitada see TTÜ Arengufondi juhatusele koos nõutud lisadokumentidega pärast stipendiumi konkursi välja kuulutamist TTÜ Arengufondi poolt. Stipendiumi väljaandmise aluseks on Mati Jostovi nimelise stipendiumi statuut.

Kõik, kes soovivad algatust toetada, saavad kanda toetusraha TTÜ Arengufondi kontodele Hansapanka 221011286139 või SEB Eesti Ühispanka 10052027905003 märgusõnaga MEIE MATI.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing