Ülevaade tänastest ajalehtedest

29. august 2006, 08:25

Eesti Päevaleht:

Eile avas Viimsis uksed Eesti kõige suurem ja kallim kool, mis reedest ootab lapsi oma avarasse hoonesse õppima.

Majandusministri nõunik Heido Vitsur ütles, et kui raudtee erastamislepingut BRSiga ei suudeta rahumeelselt lõpetada, järgnevad aastatepikkused kohtuvaidlused.

Nõudlus lapsehoidjate järele on kergitanud teenuse tunnihinna juba saja kroonini.

Eile riigikogus Eestile presidenti ei valitud, kuid vähemalt sai üks suu puhtaks räägitud. 'Mis toimub?' levis eile keskpäeval riigikogu rõdudel küsimus, kui kõnetoolis valitsuse eelnõusid üle andnud valitsuse nõunik riigikogus Ülle Aaskivi ootamatult poliitilist avaldust esitama hakkas.

Postimees:

Tartu äärelinnas asuva IT-firma suur läbilöök Ameerikas jäi toppama, sest California kuberner Arnold Schwarzenegger astus vahele.

Tallinna transpordiameti parkimiskorralduse osakonna juhataja Aado Kuuse möönab, et arstid jagavad parkimisloa jaoks vajalikke tõendeid liiga kergekäeliselt.

Veel mõni aasta tagasi oleks teade ligi 50 000ruutmeetrise äri- ja kultuurikeskuse ehitusest kesklinna suure osa tartlastest ohhootama pannud, aga ajad on muutunud.

Valitsuse nõunik Ülle Aaskivi, kes kutsus eile riigikogu ees Keskerakonna ja Rahvaliidu liikmeid osalema parlamendis presidendi valimistel, teenis aplausi, netikommentaatorite kiituse ja parlamendi esimehe laituse.

SL Õhtuleht:

Paide maatehinguid käsitlevat kriminaalasja arutanud kohus lõpetas kriminaalasja linnavalitsuse IT-nõuniku suhtes avaliku huvi puudumise tõttu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing