Varuge tööle ja kooli sõiduks lisaaega

31. august 2006, 12:51

Tallinna Transpordiameti liiklusteenistus soovitab alates homsest kodunt natuke varem välja sõita ja võimaluse korral auto asemel ühissõidukit kasutada.

Liiklusteenistuse direktor Mati Songisepp ütles, et iga-aastane kogemus näitab, et septembrist alates sõidab Tallinnas liikluse tipptundidel palju neid juhte, kes tulevad Tallinnaga piirnevatest valdadest ja peavad kõik hommikusel tipptunnil lapsed kooli viima ning ise õigeaegselt tööle jõudma.

Olukorra teeb keeruliseks ka ulatuslik remont paljudel linna tänavatel. Alates laupäevast, 2. septembrist avatakse liiklus Tartu maanteel Liivalaia tänavast Masina tänavani, mõlemas suunas üks sõidurada. Liiklus suletakse Türnpuu tänaval. Lasnamäelt tulevad sõidukid suunatakse Lubja tänava kaudu Tartu maanteele.
1. septembril kehtib remonditaval Tartu maanteel veel vana liiklusskeem.

Tartu maanteeremont Liivalaia tänavast Masina tänavani lõpetatakse 1. novembriks.

Kuni 29. septembrini on suletud pool Ranna teed Ranniku tee ja Väina tee vahelisel lõigul.

Kuni 29. septembrini on suletud pool Merivälja teest. Kesklinna suunal on liiklus suunatud ümbersõidule Mähe ja Kadastiku tee kaudu.

Kuni 30. septembrini on suletud Randvere tee. Ümbersõit on Pärnamäe tee ja Kloostrimetsa tee kaudu.

Kuni 8. septembrini on Sõpruse puiesteel Tammsaare tee ja Vaablase tee vahel mõlemas sõidusuunas üks sõidurada suletud.

Kuni 2. septembrini on suletud pool Raja tänavast. Ühistranspordile tagatakse tõrgeteta läbipääs.

4. kuni 10. septembrini on Mõigus suletud pool Tartu maanteed igal öösel kell 22.00 kuni 6. 30

„Neile juhtidele, kes peale suvepuhkust peavad taas läbima marsruudi kool, lasteaed ja töökoht soovitan eeloleval nädalavahetusel see marsruut läbi sõita ja arvestada umbes 15. minutilise ajavaruga,” soovitas Songisepp.

Alates 1. oktoobrist peaks olukord paranema. Paljud tee-ehitused lõpetatakse ja taastatakse trammiliiklus Tartu maantee suunal.

Võimalusel tuleks tööle ja kooli jõudmiseks ühissõidukeid kasutada. Ühissõidukite sügistalvised sõiduplaanid hakkavad kehtima alates 1. septembrist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing