Pärnus avab uksed naisettevõtjate teabekeskus

04. september 2006, 09:55

MTÜ ETNA Eestimaal avab kolmapäeval koos Pärnumaa Talupidajate Nõuandekeskusega naisettevõtjate regionaalne teabekeskuse, teatas mittetulundusühing.

Ühtekokku tegutseb Eestis juba neli taolist keskust.

Naiste teabekeskus on mõeldud nii uutele kui ka juba tegutsevatele naisettevõtjatele, kes saavad keskusest teavet ettevõtlusega alustamise ning mentorlus-, toetus- ja rahastamisvõimaluste kohta. Samuti koordineeritakse keskuses võrgustikutööd ja ekspertabi, vahendatakse koostöökontakte, korraldatakse koolitusi, seminare ja infopäevi.

Kuigi teabekeskus teeb koostööd Pärnumaa Talupidajate Nõuandekeskusega, ei tähenda see, nagu oleks sinna oodatud ainult põllumajanduses tegutsevad ettevõtjad. «Meie juurde on oodatud kõik ettevõtlusega tegelevad või ettevõtlusega alustamist plaanivad naised,» märkis teabekeskuse koordinaator Liivi Pihlasalu.

Teabekeskuse avamisel toimub seminar, kus räägitakse Maaelu Arengu Kava võimalustest naisettevõtjatele ning Pärnumaa naisettevõtjad jagavad oma kogemusi.

MTÜ ETNA (Ettevõtlikud Naised) Eestimaal rahastab teabekeskusi FEM projekti rahast. See on kolmeaastane Läänemere riike haarav rahvusvaheline projekt jätkusuutliku naisettevõtluse tugisüsteemi käivitamiseks.

Ülejäänud regionaalsed teabekeskused tegutsevad Tartus, Raplas ja Võrus. Lähinädalatel alustab regionaalne teabekeskus tööd ka Ida-Virumaal Jõhvis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing