RIMI avab Ida-Virumaal Narvas esimese hüpermarketi

Annika Matson 05. september 2006, 12:51

Homme avab RIMI Eesti Food Narvas Fama kaubanduskeskuses esimese hüpermarketi Ida-Virumaal, teatas firma.

Tegemist on esimese hüpermarketi-tüüpi kauplusega Ida-Virumaal.

Rimi Eesti Foodi tegevjuhi Ruth Laatre sõnul sai hüpermarketi asukoha planeerimisel otsustavaks Ida-Virumaa kiire areng. 'Narva suur elanike arv ning järjest kasvav populaarsus turistide ja suvitajate seas annab kindlust, et avataval hüpermarketil peaks klientuuri jaguma,' kinnitas Laatre.

Fama kaubanduskeskuses aadressil Tallinna mnt 19C avatav Hyper Rimi on 3700m² müügipinnaga keskuse suurim kauplus. Hüpermarketis hakatakse pakkuma enam kui 30 000 eri nimetust toidu-, esmatarbe- ja tööstuskaupu. Suurpoe valikusse kuuluvad lisaks toidukaupadele ka rõivad, kosmeetika- ja elektroonikatooted.

Kaupluse juhtaja Julia Viirsalu ütles, et avatav hüpermarket annab tööd ligi 100 narvalasele ning kaupluses hakatakse müüma ka kohalike tootjate toodangut. 'Müügile tulevad Narva elanike seas populaarsed kohalike tootjate poolt valmistatud kondiitritooted ja grillroad,' lisas Viirsalu.

Lisaks hüpermarketile asub uues keskuses veel apteek, lillesalong, optikaäri, videolaenutus, Elioni ja EMT esindused, 2 fotopoodi, Hansapank, kasiino ja mitmed teised kauplused.

Rimi Eesti Foodil on kokku kaheksa hüpermarketit asukohaga Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus.

Baltimaade juhtiv jaekaubandusettevõte Rimi Baltic opereerib kolmes Balti riigis 196 kauplust, sealhulgas 27 hüpermarketit, 59 supermarketit ja 108 odavmüügikauplust. Eestis on Rimi Balticul kokku kaheksa hüpermarketit, kuus supermarketit, 50 Säästumarketit ja üks Supernetto kauplusladu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing