Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. september 2006, 08:38

Eesti Päevaleht:

Üle kümne aasta väldanud kompromissitu poliitheitlus Saksamaale lahkunute vara pärast jõudis teetähiseni eile, kui paremerakonnad surusid riigikogus läbi seaduse, mis just nagu annaks ümberasujatele või nende pärijatele õigusliku aluse majade tagastamiseks või hüvitamiseks.

Õhtune poeskäik venib tunnipikkuseks, sageli ei tööta kaupluses kolmandik kassadest.

Vjatšeslav Leedo kunagine äripartner Toivo Alt vahendab Aasia riikidesse mustikaid.

Eile pärastlõunal valitses Haabersti linnaosavalitsuses üldine leinameeleolu, sest mõni minut tagasi oli jõudnud majja teade, et esmaspäeval raskelt haavata saanud sotsiaalhoolekande osakonna juhataja Tatjana Sarzanova (51) on jäädavalt lahkunud.

Postimees:

Alkoholisõltlasi ravivate arstide hinnangul on üha rohkem firmasid hakanud hoolitsema alkoholi kuritarvitava töötaja ravi eest. Murelikuks teeb tohtreid aga see, et viinaviga satub ravima aina rohkem noori.

Otepää Väikse Munamäe suusakeskuse idaküljel on kauaoodatud mäesuusanõlva rajamine peatunud, sest sealset maaomanikku Aare Tammet on tabanud kahtlustused keskkonnale olulise kahju tekitamises.

Haaberstisse Vabaõhumuuseumi tee äärde kerkiv hotell ja puhkekeskus oleks detailplaneeringu järgi pidanud olema kolmekorruseline, kuid tegelikult on katuse alla saanud ehitisel üks korrus enam.

Ministrite näod särasid eile Stenbocki majas – tuleva aasta riigieelarve lubab tõsta politseinike, tuletõrjujate ja õpetajate palku, lisaks jagub raha muukski.

SL Õhtuleht:

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps valetas juulis, kui ütles, et loodab kantsler Jaan Kallasega siiski kokkuleppele jõuda. Selleks ajaks oli ministril tegelikult juba uus kantsler välja valitud, viimane oli esitanud ka tööle asumiseks avalduse.

Virumaa Teataja:

Septembri alguses edukalt taastootmist alustanud Moe piiritustehaselt on sellel hooajal oodata mitmeid uusi projekte.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing