Pärnu linn tunnustas oma suuremaid firmasid

Mariliis Pinn 06. oktoober 2006, 15:25

Pärnu Raekojas autasustati 2005. aasta
parimate majandustulemustega ettevõtteid. Eraldi tunnustuse pälvisid Efore AS,
Pärnu Linavabrik OÜ, Rapala Eesti AS, Puls Brewery AS ning Wendre AS.

"Arenevad ja laienevad ettevõtted tagavad ka linna arengu," sõnas Pärnu linnapea Mart Viisitamm. "Kui soovime Pärnu noori tuua peale õpinguid tagasi Pärnusse, peame looma neile töökohad ja karjäärivõimalused," teatas linnapea pressiteate vahendusel.

Wendre AS pälvis tunnustuse 2005. aasta septembris avatud 300 miljonit krooni maksnud uue tehase eest, mis annab tööd 250.-le inimesele. Pärnu Linavabrik OÜ-d tänas Pärnu linn kui suurimat ettevõtjast tulutoojat. Rapala Eesti AS on Äripäeva Pärnumaa TOP 2005 võitja. Efore AS avas 2006. aasta jaanuaris Pärnus uue elektroonikatehase ning Puls Brewery AS-i tunnustati uue õlle Puls eduka turuletoomise eest.

Vastuvõtul astusid üles Eesti Kaubandus- Tööstuskoja Pärnu esinduse juhataja Toomas Kuuda, Pärnu linnapea Mart Viisitamm, Puls Brewery AS juhataja Aivo Varem ning Pärnu abilinnapea Cardo Remmel.

2. - 7. oktoobrini toimunud Pärnu Ettevõtlusnädal oli ettevõtjatele, linnakodanikele, õpilastele ja üliõpilastele suunatud ettevõtlust kui eluviisi tutvustav ja propageeriv üritus.

Ettevõtlusnädala koordineerijaks oli Pärnu Linnavalitsus. Partneriteks Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž, Pärnu Õppenõustamiskeskus, Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus ja Pärnu Ettevõtjate Liit, Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Pärnu esindus.

Ettevõtlusnädal toimus üheaegselt Pärnus, Tallinnas, Tartus ja Narvas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. October 2006, 15:25
Otsi:

Ava täpsem otsing