Eesti Posti tööd häirib Finnairi streik

19. oktoober 2006, 17:58

Eesti Post kasutab Finnairi oma saadetiste
edastamisel. Finnairi stjuardesside ja stjuuardite streigi tõttu venib
saadetiste edastamine hinnanguliselt kaks päeva, teatas firma.

"Veel ei oska öelda kui palju saadetiste kohaletoimetamise aeg venib, aga hinnanguliselt kaks päeva," kommenteeris Eesti Posti kommunikatsioonijuht Inge Rumessen. Samuti ei osanud ta veel kommenteerida streigi tekitatud rahalist kahju, sest midagi konreetset nimetada on tema sõnul veel vara.

"Eesti Post kasutab ka Soome suunal Finnairi, kuid kuna riik ise on lähedal, siis saame saadetised vajadusel ka laevaga viia. Täna hommikul saime saadetised lennukiga Soome saadetud. Kuid seda, kas transiitsaadetised edasi läksid, me praegu veel ei tea," täpsustas Rumessen.

Tema sõnul on suurim probleem kaugemate sihitustega, eriti Austraalia, Kanada, Austria, Slovakkia, Hiina, Hispaania, Prantsusmaa, Peterburi ja Ukraina suunal. " Kõige riskantsemad sihtpunktid on Austaalia ja Kanada," lisas kommunikatsioonijuht.

Praeguse seisuga pole kliendid veel kaebusi esitanud. "Kui streik venib pikemaks, siis peame valima teistsuguseid saatmise võimalusi. Me kasutame niikuinii ka teisi firmasid. Kuid peame ikkagi otsuste tegemisel lähtuma sellest, kuidas saadetise hind saatjaile kõige soodsam oleks ning edastamine kõige kiirem. Vahetades lennufirmat võib vedu meile kallimaks minna ning saadetiste kulgemine aeganõudvamaks," lisas Rumessen.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. October 2006, 18:23
Otsi:

Ava täpsem otsing