Politsei uurib võimalikku mürgitamist ööklubis

30. november 2006, 09:49

Täna saadetakse viimsele teekonnale
20-aastane tudengineiu Mariliis, kelle mõistatuslik surm on viimastel päevadel
tootnud hulga linnalegende. Politsei uurib, kas noore naise võis mürgitada
ööklubis joogitopsi pandud tablett.

Laupäeval oli ööklubis Hollywood pidu «Sound Race», kuhu läks ka Mariliis, kes sõprade sõnul lustis nii nagu alati – et lõbus olla, ei pidanud ta kunagi end purju jooma, kirjutas SL Õhtuleht.

Kui neiu pühapäeva varahommikul koju jõudis, sättis ta end kohe magama. Kui noorem vend hommikul Mariliisi äratama läks, siis õde ei ärganud. Politseil on teada, et esialgsed lahkamistulemused ütlesid surmapõhjuseks mürgituse.

Mariliisi sõpruskonda kuuluv Mark kardab, et keegi sokutas Mariliisi joogiklaasi eluohtliku tableti. Ta teab juhtumeid, kus ööklubis sokutatakse joogitopsi midagi uimastavat, kuid et jälgi ei jää, siis kurjategijat ei leita.

«Mul endal oli täpselt samasugune asi kolm kuud tagasi. Suve lõpu poole. Samuti Hollywoodis,» rääkis Mark SL Õhtulehele.

Tänavu 20. septembril juhtus samas klubis kummaline lugu Merikesega (nimi muudetud – toim.): teda torgati süstlaga. Parasjagu valiti ilusaimat tudengimeest, kui teda keegi äkki justkui hammustas.

Merikese sõnul on selgelt mrgata, et Hollywood ei taha selliseid asju omaks võtta. Näiteks kui ta püüdis foorumis temaga juhtunust rääkida, kustutati tema kiri kiirelt ära.

Klubi Hollywood turundusjuht Tanel Tatter ei ole nõus, et surmajuhtu nende klubiga võiks seostada.

«Ma ei tea, mida inimesed teevad kodus, väljaspool maja. Meil on väga range kontroll. Kui inimene jääb narkootikumidega vahele, siis pikka juttu pole. Ta antakse kohe politseile üle. Kui see oleks meiega seotud, oleksin sellega väga kursis,» ei taha Tatter uskuda piduliste jutte, justkui pandaks joogitopsidesse keelatud aineid.

Põhja politseiprefektuuri pressiesindaja Taavi Kullerkupu sõnul pole politsei juhtunuga seoses veel kriminaalmenetlust alustanud, küll aga tehakse selleks eeltööd. Praegu on kindel vaid üks: lahang näitas neiu surma põhjuseks mürgitust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. November 2006, 09:48
Otsi:

Ava täpsem otsing