Eucerin avas apteegikosmeetika infopunkti

Mariliis Pinn 08. detsember 2006, 10:50

Tallinnas Viru Keskuses tegevust alustava
apteegikosmeetika infopunkti näol on tegu ühtlasi Eucerini esimese omataolise
konsultatsioonipunktiga kogu Põhja-Euroopa regioonis.

Beiersdorf OÜ Eucerin toote- ja turundusjuhi Terhh Harjaku sõnul on Eucerini apteegikosmeetika alast informatsiooni jagav müügipunkt nii Eestis kui Põhjamaades uudne. “Apteekritega vesteldes on selgunud, et tihti soovivad külastajad toodete kohta rohkem informatsiooni kui apteekrid jõuavad jagada. Paljudel inimestel on näiteks väga tundlik, päikest mitte taluv või kuperroosne näonahk, millele on ilma täiendavate teadmisteta keeruline sobivat toodet leida. Sellest lähtuvalt sündis ka mõte luua spetsiaalne apteegikosmeetika infopunkt, kus kõik soovijad saavad toodete kohta vajalikku teavet ja konsultatsiooni,” selgitas Harjak.

Eucerini infopunkt asub Tallinnas Viru Keskuse 1. korrusel tegutseva Ülikooli Apteegi ruumides, hõlmates sellest ca 5 m² suuruse ala. Eucerini konsultatsioonipunktis jagatakse pädevat informatsiooni Eucerini toodete kohta, nõuandeid näo- ja kehahoolduseks, samuti on kõikidel huvilistel võimalik tooteid kohapeal testida ja tootetestreid koju kaasa saada. Kolmel päeval nädalas jagab informatsiooni Eucerini tootekonsultant ja kosmeetik Helina Diana Helmdorf, muul ajal saab nõuandeid Ülikooli Apteegi töötajatelt.

Eucerini tooteid valmistav Beiersdorf Group on maailma üks suurim nahahooldus- ja kosmeetikatoodete, meditsiinitoodete ning büroo- ja tööstusteipide tootmisega tegelev kontsern. Beiersdorfi tooteid müüakse rohkem kui 100 riigis. Eestis müüb Beiersdorfi tooteid kontserni tütarfirma Beiersdorf OÜ.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. December 2006, 10:51
Otsi:

Ava täpsem otsing