Pihel: Puls ei kao lettidelt!

10. jaanuar 2008, 14:53

Puls Brewery tegevjuhi Meelis Piheli sõnul
sulgemisoht tehast praegu veel ei kummita ning õlu ei kao lettidelt
kusagile.

„See ei vasta tõele! Tegelikult sulgemisohtu me ei luba, ei ole nii, et täna või homme pannakse tehas kinni. Me lihtsalt ei eksisteeri sellel viisil enam edasi ja see on väikestel tööstustel loogiline jätk,“ kommenteeris Pihel küsimust, kas Puls Breweryt ähvardab sulgemisoht.

„Peame läbirääkimisi mitmete suuremate kontsernidega, täpsemalt ei saa ma kommenteerida, kuni pole sõlmitud kokkuleppeid. Igatahes läbirääkimised käivad ning ma ennustan, et lähikuudel tuleb selle kohta ka pressiteade. Kuid kindlasti ei tule pressiteade selle kohta, et tehas pannakse kinni, samuti ei kao ka Puls lettidelt,“ lisas Pihel.

Üks, kellega läbirääkimisi peetakse on Viru Õlu Taani omanik kontsern Harboe. Võimaluse, et omanikuks pürgiks ka Saku, Pihel välistas. „Ei, Saku ei ole,“ märkis ta.

Tagantjärele vaadates oli Piheli sõnul Puls Brwewry suurimaks möödalaskmiseks äri alustamine vaid privaatbrändi müügiga. „Privaatbränd pole see koht, kus kasumit teenitakse. See on see koht, kus võib haarata turgu, kuid siis peab selle ise kinni maksma,“ märkis Pihel.

Lähiajal võib Piheli sõnul Pulsi töötajaid vallandamise asemel oodata hoopis üleminekulepingud. „Olen juba vähendanud inimesi. Keda pole vaja, need olen ära saatnud. Lähiajal ei räägi me lepingute lõpetamisest, vaid üleminekutest. Muidugi juhul, kui toimuvad need muutused, mida me plaanime,“ lisas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. January 2008, 14:50
Otsi:

Ava täpsem otsing