Wolmreks Ehituse vastu esitati pankrotiavaldus

Kadri Jakobson 13. jaanuar 2011, 00:00

Arieks Teeninduse juhatuse liige Heinar Koppel ütles, et kuna läbirääkimised Wolmreks Ehituse ja selle juhi Adu Hakiga pole kuhugi viinud, otsustas ettevõtte esitada kohtule pankrotiavalduse.

"Läbirääkimised pole õnnestunud, kuna meid lihtsalt välditakse," ütles Koppel. "Eile lubati minu kirjale Wolmreks Ehitusest vastus saata, kuid ootan seda tänagi," rääkis ta kolmapäeval.

Arieks Teenindus tegi alltöövõtu korras tee- ja tänavaehitustöid Pärnu lastekodu ehitusel, kus peatöövõtja oli Wolmreks Ehitus. Kui palju Wolmreks Ehitus Arieks Teenindusele võlgu jäi, ei soovi Koppel avalikustada.

Milline lootus on saamata jäänud raha Wolmreks Ehituselt tagasi saada, seda Koppel hinnata ei oska. Tema sõnul tuleb pankrotimenetluses vähemalt päevavalgele see, kuidas ja kuhu on liikunud raha, mille riik Wolmreks Ehitusele maksis. Pärnu lastekodu tellija oli sotsiaalministeerium ning objekti rahastas Euroopa Liit.

Ajutiseks pankrotihalduriks on määratud Indrek Lepsoo ning pankrotiavaldus tuleb arutlusele Harju maakohtu istungil 8. veebruaril.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. December 2011, 17:14

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing