Marta Jaakson • 18. aprill 2013 kell 8:47

OEG suurendab ekspordi osakaalu

Tänasel Olympic Entertainment Group AS-i aktsionäride koosolekul kinnitas Armin Karu, et jätkatakse Itaalia turuosa suurendamist ning Inglismaal, Jerseys online-kasiinondusse panustamist ning Eestist teenuse eksporti.

OEG nõukogu esimees Armin Karu rääkis, et järgnevatel aastatel keskendub ettevõte uutele turgudele sisenemiseks ettevalmistustele. Uutesse riikidesse sisenemist tuleb Karu sõnul tänases majandussituatsioonis 17 korda mõõta enne kui otsustada, kuhu minna.

Karu ütles, et sellel aastal soovib ettevõtte teha läbimurde online-kasiinonduses. OEG juht Madis Jääger kinnitas, et Eesti turul tegutsetakse Eesti litsentsi alusel. Inglismaal Jerseys ettevõtte arendamine lihtsustab ka teistel turgudel online-kasiinonduse pakkumist.

"Tegemist ei ole offshore'iga, vaid ühte riiki konsolideerimisega, kus erinevate riikide litsentside all saab tegutseda. Eestiga on selged maksulepingud ja tegemist ei ole madalama maksumääraga territooriumiga," ütles Karu. Ta selgitas, et Jerseysse koondamine võimaldab lepingute haldamise lihtsamaks teha.

OEG kasum, 24 miljonit eurot, jaotati aktsionäride vahel summas 15 miljonit eurot.

Hetkel kuum