Romet Kreek • 29. juuli 2013 kell 11:13

Jääger: üllatusi ei olnud

Meie jaoks teise kvartali tulemustes üllatusi ei olnud, kommenteeris II kvartali tulemusi Olympic EG juhatuse esimees Madis Jääger.

„Praegustest numbritest kaugemale vaadates võib öelda, et tegime kõvasti ja tulemuslikult tööd mitme tulevikku suunatud projektiga, millest tänaseks avalikustatud kaks olulisemat on kasiinoettevõtte ostmine Lätis ja nö Hiltoni-projekt Tallinnas," ütles ta.

Leedus kasvasid OEG müügitulud 7,2% (seejuures hasartmängutulud 7,9%). Samas moodustavad personali- ja rendikulud tegevusest ca 50% ning peamiselt just nende kulude kasvu tõttu oli ka kogukulude kasv 9,6%," kommenteeris ta Leedu tulude kasvu, kuid kasumi kahanemist. „Suuresti on personali- ja rendikulude kasv Leedus seotud märtsis avatud uute kasiinodega, milliste käivitamisperiood langes täpselt teise kvartalisse. Samas usume nende uute mängukohtade potentsiaali ning eeldame, et käivitamiseperioodi lõpus toob uute kasiinode avamine kaasa ka oodatud tulude kasvu.“

Investeerimiskulla osas ei ole tänase seisuga mingeid muutusi, vastas ta küsimusele, kas kulla soetamine on päevakorrast maas.

Hetkel kuum