Uus fond tegi juba miljonilise väljamakse

Foto: PantherMedia/Scanpix
Äripäev • 12. oktoober 2016 kell 7:25

Äsja asutatud ja Eestis registreeritud lepinguline investeerimisfond Baltic Horizon Fund teatas täna, et teeb investoritele väljamakse summas ligikaudu 1,1 miljoni eurot.

Juulis börsile tulnud ärikinnisvarafondi Baltic Horizoni Fond fondivalitseja võttis vastu otsuse teha osakuomanikele jooksvast 2016 aasta ärikasumist väljamakse ligikaudu 2% ulatuses, teatas fond börsiiteates. Rahalises väärtuses võrdub see ligikaudu 1,1 miljoni euroga mis ühe osaku kohta on 0,026 eurot.

Maksete tegemise kuupäev on 28. oktoober. Väljamakseid on õigus saada osakuomanikel, kes on registrisse kantud kui osakuomanikud 26. oktoobri seisuga (Fikseerimiskuupäev).

Baltic Horizon Fond on äsja asutatud ja Eestis registreeritud lepinguline investeerimisfond. Baltic Horizon Fondi osakutega alustati Nasdaq Balti fondinimekirjas kauplemist 6. juulil 2016. Ettevõtte börsitähis (ticker) on NHCBHFFT.

Fondvalitseja on Northern Horizon Capital AS, kes omab alternatiivfondide fondivalitseja litsentsi. Nii Fondi kui ka Fondivalitseja üle teeb järelevalvet Eesti Finantsinspektsioon.

Hetkel kuum