Märt Belkin • 24. november 2017 kell 12:52

Ekspress paneb 750 000 eurot maksefirmasse

Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu  Foto: Urmas Kamdron

Meediafirma Ekspress Grupp investeeris 750 000 eurot mikromakseid vahendavasse idufirmasse Zlick.

Zlick.it on Eestis sündinud idufirma, mis tahab lihtsustada internetis tasuliste teenuste eest maksmist, teatas Ekspress Grupp. Pärast ühekordset autoriseerimist on võimalik tasuda digitaalse sisu eest ühe klikiga ja tasu liidetakse automaatselt mobiili arvele.

Lahendus võimaldab näiteks kirjastajatel rakendada lihtsat ja arusaadavat maksumüüri oma sisutoodete müügiks, selgitas meediafirma. Lisaks kirjastajatele keskendub Zlick.it ka annetuste ja kuulutusportaalide tasuliste teenuste vahendamisele üle kogu Euroopa.

„Zlick.it teenuste kasutuselevõtt on kasvatanud Ekspress Grupi tasulise sisu müüki kordades,“ ütles Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu ja märkis, et kasutajad on valmis sisuteenuste eest ka maksma, kui maksmisprotsess on tehtud piisavalt lihtsaks.

„Meil on hea meel olla Zlick.it suguse firma arenduspartneriks ja esmaseks teenuste katsetejaks, kuna digitaalse sisu müümine on juba aastaid olnud meie jaoks prioriteet. Ühtlasi aitab see investeering meil laieneda väljaspoole Baltimaid,“ rääkis Rüütsalu.

Hetkel kuum