Tallinna Veel stabiilsed tulemused

20. juuli 2018, 10:35
Veeklaasid
https://www.aripaev.ee/storyimage/ea/20180720/BORS/180729989/AR/0/AR-180729989.jpg

Tallinna Vesi teatas, et teises kvartalis olid nii joogivee kui ka reovee näitajate tulemused head, samuti on kõrgel tasemel klienditeenindus.

2018. aasta teises kvartalis püsis joogivee kvaliteet hea. Tarbija kraanist võetud proovide vastavus nõuetele oli 100%. Veekvaliteedi tagamisel on väga oluline Ülemiste veepuhastusjaama töö, nii puhastusprotsesside juhtimisel kui ka veetorustike uuendamisel ja hooldamisel. Teises kvartalis püsis veekatkestuse keskmine kestvus ettevõtte teatel heal tasemel, olles 3 tundi ja 17 minutit.

Tallinna Vesi jätkab investeeringuid, et tagada võrkude jätkuv töökindlus. 2018. aasta teises kvartalis lõpetas Tallinna Vesi koostöös Tallinna linnaga vee- ja kanalisatsioonitorustiku remondi Tondi tänaval ja töö jätkus Gonsiori tänaval.

Lekete tase veevõrgus püsib samuti madal. Võrreldes eelmise aastaga, kasvas lekete tase 2018. aasta teises kvartalis vähesel määral. Kui eelmise aasta teises kvartalis oli lekete tase veevõrgus 12,94%, siis tänavu jäi näitaja 13% juurde.

Teises kvartalis uuendas Tallinna Vesi oma klientidele antud lubadusi. Lubadused on seotud kvaliteetse joogivee pakkumise, keskkonnast hoolimise, klientide pöördumistele vastamise kiiruse, arvelduse täpsuse ja kokkulepetest kinnipidamisega. Juhul, kui antud lubadusi täita ei suudeta, maksab Tallinna vesi klientidele rahalist hüvitist. 2018. aasta esimese kuue kuuga ei õnnestunud ettevõttel lubadustest kinni pidada kokku 31 korral.

Uuringufirma Kantar Emor andmetel oli teises kvartalis Tallinna Vee klientide kliendirahulolu 5 punkti skaalal 4,1.

Vähenenud on ka kanalisatsiooniprobleemid. Ummistuste arv langes aasta esimesel kuuel kuul koguni 25%, langedes võrreldes eelmise aasta kuue kuuga 393lt 295ni. Tallinna Vesi jätkab panustamist elanikkonna teadlikkuse tõstmisesse, et vähendada kanalisatsiooni sattuva olmeprügi hulka.

2018. aasta teises kvartalis vastas Paljassaare reoveepuhastusjaamas puhastatud reovesi kõigile nõuetele. Puhastusprotsessi tõhususe ja heitvee kvaliteedi hindamiseks jälgitakse reoainete sisaldust puhastusjaama sisenevas reovees ja sealt väljuvas heitvees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. July 2018, 10:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing