Äripäev • 24. oktoober 2018 kell 10:27
United Colors of Benetton on sel aastal neljas rõivabränd, kellega Tallink frantsiisilepingu sõlmib.  Foto: Scanpix

Tallink omandas United Colors of Benettoni esindusõiguse

Tallink Grupp ja Benetton Group sõlmisid selle nädala alguses frantsiisilepingu, millega Tallink omandas United Colors of Benettoni esindusõiguse Eesti turul, selgub pressiteatest.

Tallink avab Benettoni esimese esinduspoe juba novembris uues kaubandus- ja meelelahutuskeskuses T1 Mall of Tallinn. Lisaks on kaubamärgi tooted järgmise aasta kevadhooajast saadaval ka ettevõtte laevakauplustes.

Tallink Duty Free juht Aimar Pärna ütles, et Benetton on üle maailma tuntud ja armastatud kaubamärk, seda ka paljude eestlaste hulgas. Tema sõnul tunti heameelt, et uue lepinguga saadakse selle kaubamärgi tooted Eesti turule tagasi tuua.

Pärna lisas, et nad valisid esimese esinduspoe asukoha uues T1 kaubanduskeskuses ja selle poe Londoni Oxford Streeti esinduspoega sarnase kontseptsiooni välja koostöös Benettoniga.

Uuel esinduspoel on 440 ruutmeetrit kaubanduspinda Benettoni naiste-, meeste- ja lasteriiete kollektsioonide väljapankekuks ja müügiks.

Benetton on neljas tuntud rõivabränd, mille frantsiisi Tallink Grupp on sel aastal omandanud. Selle aasta veebruaris omandas grupp kaubamärgi Esprit frantsiisiõigused Eestis, millele septembris lisandusid kaubamärgid Vero Moda ja Jack & Jones.

Hetkel kuum