Äripäeva kontaktid

01. jaanuar 2017, 00:01

Tellimisega seotud küsimused – klienditugi: 6670 099 | e-post: tellimiskeskus@aripaev.ee

Äripäeva toimetus

 

Toimetuse üldnumber – 6670 195 

Meelis Mandel, peatoimetaja – meelis.mandel@aripaev.ee – 6670 115

Aivar Hundimägi, peatoimetaja asetäitja – aivar.hundimagi@aripaev.ee – 6670 115

 

Uudistetoimetus

Viivika Rõuk, uudistetoimetuse juht – viivika.rouk@aripaev.ee – 56 218 148

Märt Belkin, ajakirjanik – mart.belkin@aripaev.ee – 6670 186

Kristel Härma, ajakirjanik – kristel.harma@aripaev.ee – 6670 113

Lennart Käämer, ajakirjanik – lennart.kaamer@aripaev.ee – 6670 041

Priit Pokk, ajakirjanik - priit.pokk@aripaev.ee – 6670 119

Kristjan Pruul, ajakirjanik – kristjan.pruul@aripaev.ee – 6670 402

Väinu Rozental, ajakirjanik – vainu.rozental@aripaev.ee – 7427 160

Anu Jõgi, toimetaja – anu.jogi@aripaev.ee – 6670 123

Ave Lepik, toimetaja – ave.lepik@aripaev.ee – 6670 448

Ken Rohelaan, toimetaja – ken.rohelaan@aripaev.ee

Ülo Toomsalu, toimetaja – ulo.toomsalu@aripaev.ee – 6670 123

 

Uuriv toimetus

Koit Brinkmann, uuriva toimetuse juht – koit.brinkmann@aripaev.ee – 6670 175

Eliisa Matsalu, ajakirjanik – eliisa.matsalu@aripaev.ee – 6670 408

Birjo Must, ajakirjanik – birjo.must@aripaev.ee – 6670 249

Marge Väikenurm, ajakirjanik – marge.vaikenurm@aripaev.ee – 6670 193

 

Arvamustoimetus

Vilja Kiisler, arvamustoimetuse juht – vilja.kiisler@aripaev.ee – 6670 150

Erki Varma, arvamustoimetaja – erki.varma@aripaev.ee – 6670 169

 

Börsitoimetus

Juhan Lang, börsitoimetuse juht – juhan.lang@aripaev.ee – 6670 136

Liina Laks, ajakirjanik – liina.laks@aripaev.ee – 6670 039

Indrek Mäe, ajakirjanik – indrek.mae@aripaev.ee – 6670 192

Kaspar Allik, ajakirjanik – kaspar.allik@aripaev.ee

 

Raadiotoimetus

Priit Jõgi, Äripäeva raadio ärijuht – priit.jogi@aripaev.ee – 6670 115

Andres Panksepp, toimetaja – andres.panksepp@aripaev.ee – 6670 181

Liis Amor, toimetaja – liis.amor@aripaev.ee

 

Kujundus- ja fototoimetus

Ivar Kuldver, kujundus- ja fototoimetuse juht – ivar.kuldver@aripaev.ee – 6670 125

Andres Haabu, multimeediatoimetaja-fotograaf – andres.haabu@aripaev.ee

Andras Kralla, fotoreporter – andras.kralla@aripaev.ee

Miguel Alvarez Aparicio, infograafika kujundaja – miguel@aripaev.ee – 6670 125

Estel Eli, vanemkujundaja – estel.eli@aripaev.ee – 6670 125

Matis Karu, tehniline toimetaja – matis.karu@aripaev.ee – 6670 217

 

Konverentside toimetus

Marili Niidumaa, konverentside toimetuse juht – marili.niidumaa@aripaev.ee – 6670 025

Jekaterina Molotkova, programmijuht – jekaterina.molotkova@aripaev.ee – 6670 416

Birgit Jürivete, programmijuht – birgit.jurivete@aripaev.ee – 6670 298

 

Delovõje Vedomosti

 

Alyona Stadnik, peatoimetaja – alyona.stadnik@aripaev.ee – 6670 280

Jaroslav Tavgen, ajakirjanik – jaroslav.tavgen@aripaev.ee – 6670 101

Elkond Liebmann, toimetaja – elkond.liebmann@aripaev.ee – 6670 082

Varvara Jazõkova, toimetaja – varvara.jazokova@aripaev.ee – 6670 404

Jelena Tsenno, kujundaja – jelena.tsenno@aripaev.ee – 6670 305

 

Teemaveebid

 

Best Marketing

Silja Oja, Best Marketing Eesti juht – silja@best-marketing.com – 53 079 151

Hando Sinisalu, Best Marketing Internationali juht – hando@best-marketing.com – 502 8561

Helen Külaots, Best Marketing Eesti ajakirjanik – helen@best-marketing.com – 523 1550

 

Bestsales

Aira Tammemäe, toimetaja - aira.tammemae@aripaev.ee - 502 5548

 

Ehitusuudised

Eva Kiisler, ehitusväljaannete juht – eva.kiisler@aripaev.ee – 6670 438

Lisandra Treimann, sündmused – lisandra.treimann@aripaev.ee – 6670 438

 

Finantsuudised

Bret Metsküla, finantsuudised.ee juht – bret@finantsuudised.ee – 58 117 860

 

ITuudised

Aali Lilleorg, ITuudised.ee juht – aali@ituudised.ee – 505 3172

 

Kaubandus

Maarit Eerme, kaubandus.ee juht – maarit@kaubandus.ee – 51 44 884

 

Kinnisvarauudised

Eva Kiisler, ehitusväljaannete juht – eva.kiisler@aripaev.ee – 6670 438

Lisandra Treimann, sündmused – lisandra.treimann@aripaev.ee – 6670 438

 

Logistikauudised

Tõnu Tramm, juht-toimetaja – tonu@logistikauudised.ee  – 52 777 80

Roberta Lupp, sündmused – roberta.lupp@aripaev.ee – 53 310 510

 

Tööstusuudised

Harro Puusild, tööstusuudised.ee juht – harro@toostusuudised.ee – 51 935 524

Roberta Lupp, sündmused – roberta.lupp@aripaev.ee – 53 310 510 

 

Personaliuudised

Helen Kõrgesaar, toimetaja – helen@personaliuudised.ee – 55 988 223

 

Põllumajandus

Meelika Sander-Sõrmus, juht – meelika@pollumajandus.ee – 55 533 789

 

Raamatupidaja

Tuuli Seinberg, toimetaja – tuuli@raamatupidaja.ee – 6670 405

 

Sekretär

Laura Tahk, toimetaja – laura@sekretar.ee – 6670 195

 

Pärnu Konverentsid

Liina Leiten – liina.leiten@aripaev.ee – 51 84 004

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. May 2017, 17:05

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing