ÜRITUSED

Tulevased üritused
Kontaktid
Mari Sarapuu
Mari SarapuuKonverentside juhtTel: 667 0251mari.sarapuu@aripaev.ee
Greete Salumägi
Greete SalumägiAssistentTel: 667 0201greete.salumagi@aripaev.ee
Heleri Lõõbas
Heleri LõõbasKonverentsireklaami projektijuht Tel: 53026292Heleri.loobas@aripaev.ee
Age Liiv
Age LiivKonverentsireklaami projektijuhtTel: 58666496Age.liiv@aripaev.ee
Kertu Karner
Kertu KarnerProjektijuhtTel: 667 0304kertu.karner@aripaev.ee
Jana Elken
Jana ElkenProjektijuhtTel: 667 0207jana.elken@aripaev.ee
Anne-Ly Raudhein
Anne-Ly RaudheinProjektijuhtTel: 667 0107annely.raudhein@aripaev.ee
Raido Pajusi
Raido PajusiProjektijuhtTel: 667 0238raido.pajusi@aripaev.ee
Hedi Meigas
Hedi Meigas Tööstus- ja logistikauudised produtsent-projektijuht Tel: 667 0074Hedi.meigas@aripaev.ee
Kristi Remmik
Kristi RemmikBest Marketingi produtsent-projektijuht Tel: 53506202Kristi.remmik@aripaev.ee
Silja Mägi
Silja Mägi Pärnu Tarneahela, Raamatupidamiskonverentsi ja Juhtimiskonverentsi projektijuht Tel: Silja.magi@aripaev.ee
Liina Aru
Liina Aru Veebiseminaride projektijuhtTel: 667 0209Liina.aru@aripaev.ee
Meeri Tiirats
Meeri Tiirats Konverentside digiturunduse spetsialistTel: 667 0075Meeri.tiirats@aripaev.ee