Mis on meelelahutus?

22. veebruar 2017, 11:46

“Meelelahutus” on Äripäeva toimetusest sõltumatu aripaev.ee rubriik, mis koostöös erinevate brändidega toob Äripäeva lugejateni ärikastmes põneva meelelahutusliku sisu.

Mis on bränditud sisu?

Bränditud sisu või bränditud meelelahutus on kvaliteetne autentne sisu, mida sponsoreerivad erinevad brändid.

Kuidas see erineb sisuturundusest?

Kui sisuturundus töötab “reklaam ees” põhimõttel, siis bränditud sisu töötab “sisu ees” põhimõttel. See tähendab, et bränditud sisu lähteülesanne on kaasata erinevad brändid väga hea sisu loomise juurde.

Kuidas see mulle kasulik on?

Kui reklaam on parim viis teha kiiret müüki, on bränditud sisu parim selleni viiv maandumisrada. Inimesed ei samastu mitte reklaami, vaid looga. Sul on Šveitsi armee taskunuga, sest see päästis MacGyveri igast jamast. Sa sõidad Aston Martiniga, sest tegelikult sina ju oledki agent 007. Ja sa kannad Manolo Blahniku kingi, sest meis kõigis peitub “Seksi ja linna” Carrie Bradshaw. Ehk siis olgu reklaam kui hea tahes, MacGyveri, Bondi ja Carrie'ga ei suuda see üksinda kunagi võistelda.

Milline on bränditud sisu formaat?

Bränditud sisu võib tulla igas formaadis: artikkel, mäng, galerii, video või midagi muud. Ainus piirang on siin kujutlusvõime.

Kuidas valmib rubriigi “Meelelahutus” sisu?

Rubriigi “Meelelahutus” sisu valmib koostöös toimetusest sõltumatu rubriigi produktsioonitiimiga, tagades tugeva meelelahutusliku sisuprogrammi, millesse on vahetult integreeritud erinevad brändid. Produktsioone iseloomustab kolm märksõna: haarav sisu, eriilmelisus ja laia leviku potentsiaal.

Kuidas lüüa kampa?

Kui tunned, et bränditud sisu on Sinu jaoks, siis kirjuta (almondi.esco@aripaev.ee) või helista (+372 53 49 48 80) ja ründame aju, kuidas üheskoos ägedat ja haaravat sisu teha!

 

Almondi Esco
Bränditud meelelahutuse peaprodutsent, AS Äripäev

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. February 2017, 11:46
Otsi:

Ava täpsem otsing