• Jaga lugu:

  Arkadi Popov: üksik vaktsineerimata töötaja võib ettevõtte tegevuse halvata

  Lääne-Tallinna keskhaigla (LTKH) juhatuse esimehe doktor Arkadi Popovi sõnul tekivad koroonaviiruse puhangud töökollektiivides samamoodi nagu viimastel päevadel kõneainet pakkunud hooldekodude kollete puhul - mõni vaktsineerimata töötaja tööb haiguse majja.

  Sestap on ettevõtja huvides teha omalt poolt kõik, et võimalikult paljud töötajad saaksid kaitsesüstitud. Näiteks LTKH pakutava vaktsiinikiirabi teenuse kaudu. "Ainult väike pingutus on komplekteerida inimesi," märkis Popov. 

  Vaktsineeritud inimene on tavaliselt sümptomitega, mis teda ei ohusta ja ta levitab vähem viirust, ütles Popov. 

  Vaktsineerimistempo ja huvi samal ajal tema sõnul väheneb ning ka vaktsineerimispunkte hakatakse koomale tõmbama, kuna pole mõistlik neid nii vähese huvi korral töös hoida.

  Intervjuus rääkis Popov enda ambitsioonist kohalike omavalitsuste valmistel osaleda ning ei välistanud ka riigikogu valimistel osalemist. Praegu tal sellist ambitsiooni aga ei ole. 

  Intervjuu viis läbi Karl-Eduard Salumäe.

   

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum