Reklaamartikkel: Staffpoint - iga renditöötaja on meie visiitkaardiks

17. veebruar 2014, 15:16
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20140217/COMMERCE/302179950/AR/0/AR-302179950.jpg

Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY Eesti tütarfirma saab tänavu 10aastaseks. Mullu Personalipunkti nime Staffpoint OÜ vastu vahetanud ettevõtte tugevusteks konkurentide ees on töötajate põhjalik eelkoolitus vastavalt kliendi vajadustele ning uus tarkvara, mis kiirendab ja lihtsustab firmade jaoks rendipersonali leidmist.

“Renditöötajate kasutamisel on palju eeliseid – eelkõige rahalised ning ajalised, näiteks rendipersonali kulud on muutuv-, mitte püsivkulud. Samuti ei pea ettevõte tegelema töötajate otsingu, personalitöö ja palgaarvestusega ning teenus on kiire ja paindlik. Iga haigestunud töötaja asemele leitakse uus renditöötaja ning jäävad rendiettevõtte kanda ka töösuhtest tulenevad riskid,” loetleb Staffpoint OÜ piirkonnajuht Triin Rang.

Ja kui ettevõttel ja renditöötajal tekib hea klapp, saab firma töötaja endale n-ö päriseks palgata – selline punkt on sees ka lepingus ning Staffpoint ei takista kellelgi kuhugi minna, olles delikaatne ja sõbralik vahelüli kahe osapoole vahel.

 

Staffpoint OÜ kontoris töötab täna neli ini­mest, kes tegelevad ettevõtete personalivajaduste selgitamise, uute töötajate koolitamise ning poolte kokkuviimisega. Triin Rangi sõnul on nende umbes 200 renditöötajat ettevõtte visiitkaart, mis garanteerib ettevõtjale hea töötaja ning töötajale omakorda lubatud tingimuste täitmise.

Staffpointi teenus erineb konkurentide omast esmalt seetõttu, et ettevõte koolitab renditavad töötajad välja vastavalt kliendi nõudmistele. Koostöös kliendiga valmivad manuaalid tööst ja tehakse videopildistusi, tänu millele saab klient saab enda käsutusse eelkoolitatud inimesed, kes teavad tema ettevõttest juba ette tööleasumist palju ning teavad üldjoontes ette, mida nende tööpäev kaasa toob. Lisaks korraldab Staffpoint ka tööohutusalast juhendamist.

Triin Rang nendib, et väga paljud tööotsijad leiavad Staffpointi ukse üles tänu oma sõpradele-tuttavatele, aga sageli viiakse ka läbi avalikke konkursse. “Ettevõtetest on meie klientideks väga suur hulk logistikaettevõtteid, mis annab meile väga hea ettekujutuse valdkonnast, milliseid töötajaid sinna sekto­risse otsitakse ja milline on palgatase. Muudes valdkondades soovitakse meie kaudu sageli leida ka näiteks sekretäre-raamatupidajaid, müügisekretäre ja assistente.”

Uus lahendus: veebi- ja nutitelefonipõhine tööjõurent

Lähiajal võtab Staffpoint OÜ kasutusele emaettevõtte tarkvaraprogrammi, mis teeb renditöö tellimise senisest lihtsamaks – personalifirma koostööpartner saab kasutajatunnused ning sisestab otse süsteemis olevasse kalendrisse, mis päevadel, kui kauaks, millisele tööle ning kui palju töötajaid ta vajab. Samamoodi on paroolid programmi pääsemi­seks ka renditöötajatel, kes saavad ise otsustada, kas ja millisele tööle end broneerivad. Sama süsteemi põhiselt hakkab toimuma ka arveldus.

“Uute renditöötajate puhul jääb loomulikult meie kanda ka edaspidi koolituste läbivii­mine, kuid meie tublid, pikemaajalised rendi­töötajad saavad end hakata innovaatiliselt lühisõnumiga saadetud töökutse peale otse nutitelefonis tööle registreerima. Nii tekib neile rohkem võimalusi, kui praegu helistades jõuame neile esitada,” selgitab Triin Rang. “Eriti peaks selline süsteem sobima üliõpilastele, kes saavad end kasvõi loengu ajal õhtuks laotööle appi registreerida.”

Ta lisab, et Staffpoint ootab väga heal meelel renditöötajate hulka tudengeid, kes on seni end näidanud väga heast küljest. Motivatsiooni neil jagub: esiteks kulub õpingute kõrvalt alati ära väike lisateenistus ning teiseks on üliõpilastel pärast kooli lõpetamist väga raske leida püsivat erialast tööd, kui neil pole ette näidata töökogemust.

Soome suurima tööjõurendi Staffpoint kontserni kuuluvad lisaks koolitusettevõte Spring House ning personali- ja tööjõuressursihalduse valmislahendusi pakkuv IT-firma Saima Soft. Üle 30 aasta tegutsenud Staffpoint OY-l on Soomes 20 kontorit ja üle 17 000 töötaja.

www.personalipunkt.ee

 

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. February 2014, 13:53
Otsi:

Ava täpsem otsing