100 aastat jäätmekäitlust

08. juuni 2014, 12:30
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20140608/COMMERCE/306089988/AR/0/AR-306089988.jpg

Rahvusvahelise taaskasutuse ja jäätmekäitlemise eelkäijana tuntud Kuusakoski asutati 1914. aastal, kui Donuard Kuschakoff pani Viiburis aluse Karjala Kaltsu- ja Vanarauaärile, millest on välja arenenud tuntud rahvusvaheline kõrgtehnoloogiline jäätmekäitluse ettevõte. On põhjust tähistamiseks - tänavu täitub Kuusakoski Oy asutamisest täpselt 100 aastat.

Kogu oma tegutsemisaja vältel on Kuusakoski eesmärgiks olnud igapäevasest tarbimisest tingitud vanametalli ning muude jäätmete keskkonnasõbralik kogumine ja käitlemine. Meil on hea meel olla osa nii pika ajalooga firmast, mille tegevus on aidanud kaasa meid ümbritseva elukeskkonna säästmisele.

 

2014. aasta on omamoodi tähtis ka Kuusakoski Eesti jaoks: kunagisest EMEXist ehk AS-st Eesti Metallieksport sai täpselt kümme aastat tagasi AS Kuusakoski. Sellest ajast peale on Eesti suurim jäätmekäitleja olnud osa Kuusakoski rahvusvahelisest kontsernist, mis tegutseb kümnes riigis ning omab rohkem kui 100 tegevuskohta üle
maailma.

Aastate 1992-2014 jooksul oleme vanametalli ja muid jäätmeid käidelnud ca 5 miljonit tonni.

Soovime ikka jätkuvat rohelist mõttelaadi ning uute eesmärkide saavutamist!

Kuldar Suits
AS Kuusakoski
juhatuse esimees

Tasuta infotelefon: 13660
firma@kuusakoski.com
www.kuusakoski.ee

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. June 2014, 08:44
Otsi:

Ava täpsem otsing