Rivo Sarapik • 31. juuli 2019 kell 10:31

Täielikust mõõnast presidendi kiituse ja kiire kasvuni

Aasta alguses külastas president Kersti Kaljulaid Incapi üksust Kuressaares. Ettevõtte juht Otto Richard Pukk seisab presidendi paremal käel. Incap on presidendi sõnul heaks näiteks, kuidas on võimalik ka pealinnast eemal maailmatasemel tööstusharu arendada.  Foto: Valmar Voolaid

Kuus aastat tagasi oli elektroonikatööstusel Incap täielik mõõn – Kuressaares asuvas üksuses koondati enamik töötajaid ning käive sulas, kuid juba mõned aastad hiljem tõi president Kersti Kaljulaid Incapi teistele tööstustele eeskujuks suurtest keskustest eemal eduka toimetamise ja ambitsiooni poolest.

"Oma ambitsiooniga muuta tootmisprotsess nii paindlikuks, et olla igal ajahetkel tehnoloogilises tipus, on Incap eeskujuks paljudele teistele tootmisettevõtetele," sõnas president.

Eelmise aasta kiire kasv on jätkunud ka tänavu, kui esimesel poolaastal kerkis Incapi käive poole võrra ja kasum enam kui 100%. Mida raskustest välja tulemiseks tehti, kuidas kiiret kasvu saavutada ja hoida ning soodsamate Hiina konkurentide ees eelis saada, samuti elektroonikatööstuse lähiaastate kahekordsest mahukasvust räägib Incap Eesti ja rahvusvahelise üksuse juht Otto Richard Pukk.

Saatejuht on Rivo Sarapik.

Kuula saadet siit:

Hetkel kuum