Kuidas pääseda Google'i esilehele

Näpunäiteid Google'i otsingus tõusmiseks andis digiturunduse ekspert Meelis Villig.   Foto: imago/Scanpix

Iga ettevõtte jaoks on oluline, et ta oleks Google'i otsingust leitav. Kui sind pole Google'i esilehel, siis sind pole olemas! Kuidas sinna esilehele saada, sellest rääkisime Äripäeva Hommikuprogrammis digiturunduse eksperdi Meelis Villiga.

Nõuandeid Google'i lehel tõusmiseks kuula siit:

Täna möödub 102 aastat suurest sotsialistlikust oktoobrirevolutsioonist – ühest suuremast eksperimendist maailma ajaloos. Miks Nõukogude Liidu majandus kokku varises ja mida meil täna sellest õppida on, sellest rääkis ajaloolane David Vseviov.

Kuula intervjuud siit:

Tallinnas käib parasjagu JCI maailmakongress, mis on ajaloo üks suurema osalejate arvuga konverentse, mis Tallinnas toimunud on. Stuudios oli JCI maailmakongressi nõukogu liige ja Teeme Ära tegevjuht Anneli Ohvril, kellega rääkisime, mida sellise suurürituse korraldamine tähendab ja kuidas seda vastutustundlikult korraldada.

Kuula intervjuud siit:

Äripäeva Infopanga konkurentsiraportite projektijuht Sigrid Kõiv esitles kahte uut konkurentsiraportit – valdkondadeks automüük ja kinnisvarahaldus ja -hooldamine. Saame teada, kuidas nendes valdkondades äri läheb.

Kuula intervjuud siit:

Hetkel kuum