Äripäev eetris: kõmuline ärivaidlus on õppekoht ka teistele

Sel nädalal algas kohtuprotsess kolm aastat tagasi logistikafirmast Via3L Spedition lahkunud juhtide ja väikeomanike Elmer Maasi ja Lauri Lati üle, kes võtsid enda loodud konkureerivasse firmasse kaasa ka töötajad. Sellest tõusis skandaal, mis lõppes nüüd kriminaalasjaga. Saates "Äripäev eetris" arutlesime ka, mida on teistel sellest juhtumist õppida.  Foto: Andras Kralla

Sel nädalal on Äripäev kajastanud nii Veli Kraavi kui ka Via3List lahkunud töötajate ärimanöövreid. Kuigi mõlemad lood on väga erinevad, seob neid teemasid arvatav nahaalne omakasu, mida nüüd peab hindama kohus. Mida neist juhtumitest järeldada, arutlesime saates "Äripäev eetris".

Samuti rääkisime saates restoranitest, kes saavad taas rahus inimesi teenindada, ning sellest, kuidas Euroopa Komisjon tuli metsakaitsjatele appi.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum