29. veebruar 2016
Jaga lugu:

Tallinna Lauluväljaku kõrvale kerkivad avarad korterid

Trigon Capital arendab Tallinnas Lauluväljaku ja Näituse väljaku kõrval uut elamuprojekti – Mariino Residentsid, mille käigus ehitatakse Pirita teele neljast hoonest koosnev terviklik elukeskkond.

Modernsed, läbimõeldud arhitektuuriga hooned võimaldavad nautida mereäärseid vaateid ja ümbritsevat rohelust ning valmivad kahes-kolmes etapis. Tänaseks on ehitus alanud ja esimesed elanikud on sisse kolimas juba 2017. aasta kevadel. See on veel üks samm arendamaks välja ajalooliselt üht enim hinnatud piirkonda Tallinnas, mis piirneb Lillepaviljoni, Lauluväljaku ja Pirita teega.

Majad ehitatakse unikaalse katuselahendusega, kus kogu katusepind võetakse kasutusele terrassidena. Igas trepikojas on lift, millega pääseb maa-aluselt parkimiskorruselt kuni katuseterrassideni ning iga korteri juurde kuulub rõdu või terrass. Kõik rõdud on varustatud teisaldatavate klaasidega.

Projekti lahenduse osas on endine linna peaarhitekt Irina Raud eelistanud õhulist ja ruumikat planeeringut, kus on rohkelt roheala ja haljastust ning seetõttu on ka ehitusmaht detailplaneeringus lubatust oluliselt väiksem. Projekti arendajaks on Trigon Capital, kel on hetkel käimas ka elamuarendusprojektid Tallinna südalinnas, Kalamajas, Viimsis ja Mustamäel.

www.mariino.ee

Trigon Capital  
Jaga lugu:
Hetkel kuum